Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panelba fiú vagy lány kutya?

Panelba fiú vagy lány kutya?

Figyelt kérdés

A fiút a ajánlották, merthogy az nem tüzel, nincs vele annyi gond, viszont játékosabb, több törődést igényel. Futtatva lenne, elégszer, szóval a mozgása meglenne.


Melyiket ajánljátok? A fiút vagy a lányt? Melyik nyugisabb és melyik rágcsál kevésbé?


Labrador keverékekről van szó, még kölykök.



2012. nov. 11. 15:25
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
A tenyésztő akitől venni szeretnénk.
2012. nov. 11. 15:26
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindegy, de a szuka ivartalanítás utána már nem tüzel.
2012. nov. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%
lány nyugisabb és a fiú jelöl
2012. nov. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
21%
Labrador; tehat fokozottan mozgasigenyes. NEM lenne futtatva elegszer elegha te azt gondolod is...kutyanak nincs helye panelban, mero allatkinzas.
2012. nov. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
18%

Ha van szíved/'eszed' nem viszed/veszel panelba, szegény nem lenne vmi boldog, nagy a mozgás igénye, láttam depist, és agresszív kutyát, mer kivágyott a szabadba!.. Panelba inkább vmi kis állatott pl.: hörcsögöt.

Jól gondold meg.

2012. nov. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

Mind1 hogy fiú vagy lány. A lány tüzel de ha kipakoltatod az sincs. Az hogy a fiú jelöl hülyeség. Egyszer jelöljön házon belül és levágom a jelölöjét.. ^^


Ha a mozgatása meg a kezdetben napi 4-5 később napi 3séta meglesz akkor nyugodtan mehet panelba.

2012. nov. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Labrador keverék tenyésztőnél????


Szerintem inkább kan, bár ha a szukát ivartalanítod akkor mindegy de én a kanok személyiségét jobban kedvelem.

2012. nov. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%
Lehet labrador hibrid :) nem kell a legrosszabból kiindulni mindig :)
2012. nov. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Csivibaba ***** válasza:

Ha labrador keverék, akkor eszedbe ne jusson érte pénzt adni!!! Ez nagyon nagy divat lett, hogy a keverék kutyákat pénzért árulják :-S

Egyébként igaza van azoknak, akik írták, hogy ha ivartalanítva van, akkor nem fog tüzelni a szuka kutya, szóval nem lesz gond vele. De a kan kutyát is érdemes ivartalanítani. Nekem fiú van lakásban, még nincs ivartalanítva, mégsem jelöl.

A nyugodtsága ill., hogy rágcsál-e, az nem attól függ, hogy fiú vagy lány a kutya.

2012. nov. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

A tenyésztőtől, igen. "Magasugró világbajnok" lehet az apjuk... :)


Külföldi oldalakon ennek a fajtának a kanjára "shadow"-ként utalnak, olyan, mint egy árnyék, mindig követ, bár ez sem sokat mond arról, melyiknek mennyivel kell több mozgás a másiknál.


Jujj, az elsőre leesett a válaszaitokból, hogy még sosem volt kutyátok "zárt helyen". Meg hát ugye a 0% is sokat mond, de ezt a témát felesleges is tovább feszegetni... még hogy hörcsögöt... jézusom... szegény magányos emberkék, akik elzárják az érzelmeiket, aztán dől belőlük a hülyeség. :D

2012. nov. 11. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!