Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A legtöbben miért akarnak...

A legtöbben miért akarnak aranyos, cuki nevet a kutyájuknak?

Figyelt kérdés
Plusz még sokszor azt is a végletekig becézik. A gyerekneveknél is sokszor azért nem adnak egy bizonyos nevet a gyereknek, mert hogy azt nem lehet becézni. És? Az én kutyáimra meg mindig azt hiszik, hogy fiúk, csak mert nem Picúrocskának hívják őket vagy mit tudom én. :D Nem mintha ez lenne a legnagyobb problémám csak kíváncsi vagyok.

2012. nov. 11. 22:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Mégis hogy jönne ki ha a kis ölebedet Kovács Albertnek hívod??

Mondjuk egy becenév bőven elég a kutyának mert megjegyzi a hangzását.

A kutya nem azt érti hogy morzsika hanem a hangsúlyt amivel a név jár. Így ajánlatos egyszerű akár becéző nevet adni.

Morzsi, Néro, Zoli stb..

2012. nov. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
A világon nem csak ölebek vannak, és nem Kovács Albert az egyetlen név ami nem édibédi, de kutyának való.
2012. nov. 11. 22:48
 3/21 anonim ***** válasza:
69%

én kutyám neve Bohóc, akiből Bohi lett. simán csak mert rövidebb és gyorsabban ki lehet mondani.

a másik kutyánk neve Démon, én így hívom anyum meg Démonkának hívja. ennek logikáját én se értem, mert a Démonra is hallgat.


de volt már: Beethoven, Maci, Mancsi és Füli nevű kutyánk is.


de attól nekem is feláll a szőr a hátamon amikor ilyen agyonbecézett neveket hallok, amik még hülyén is hangzanak -.-

2012. nov. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Az én kutyám is Démon :D Semmi beceneve nincs. De tervezem már a Sátánt, Gyilkost, és egyéb neveket a következő kutyáimnak, amik ugyan nem tűnnek ijesztőnek, de azok ha tudod hogy honnan jöttek xD
2012. nov. 11. 22:54
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
Mert minden kutya cuki kis incipinc, amikor a nevét kapja.
2012. nov. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%

mamám egyik kedvenc kutyája is Sátán volt, másik kedvence pedig Zeusz.

Sátán egy német juhász, Zeusz pedig egy doberman :)

2012. nov. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%
ez a kérdés egyszerűen felesleges
2012. nov. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert a legtöbb kutyát aranyosnak és cukinak látják és ezért úgy érzik, aranyos, cuki nevek illenek hozzájuk.
2012. nov. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg van, mikor jól beválasztanak a gazdik a névvel és elég vicces szituációk jönnek létre, nem csak a cuki nevekkel. Egyszer az utcán hallom, ahogy egy gyerek beszól a bokrok mögé, hogy "Na, gyere, Gyilkos!" Erre előóvatoskodik egy kis vézna, semmilyen, félős tekintetű, félig lógó fülű, ártatlan kutyaféleség. Majdnem hangosan elnevettem magam. :D
2012. nov. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%

Eldöntöttem, hogy Kovács Albert-nek fogom elnevezni a kutyámat.

Teljesen egyetértek a kérdezővel.

2012. nov. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!