Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok azokról az...

Mit gondoltok azokról az elvetemültekről, akik flexi-vel bicikliznek a kutyájukkal?

Figyelt kérdés

o.O


Van külön, erre póráz, egy alumínium cső... sok felelőtlen majom. Hihetetlen.


2012. nov. 13. 13:59
1 2
 11/13 Szilvi & Argos ***** válasza:

Kutyát bringával pórázon vezetni a KRESZ miatt tilos, póráz nélkül meg az állattartási rendelet miatt...mármint BELTERÜLET KÖZTERÜLETÉN.


30 kg-s roti-nj keverékemmel sokszor bringázunk, legtöbbször persze a Duna parton természetes, vagy murvás talajon.

A lakótelepen, járdán csak és kizárólag ügetésben maximum, ennek érdekében pórázon legtöbbször, bár szabadon is irányítható.

Sima pórázt használok, a flexi nem biztonságos és nem kényelmes.


Előző 15 kg-os keverékemmel mentem bringával úgy, hogy flexit ráraktam a kormányra, rákapcsoltam a kutyát és kihasználhatta a teljes hosszt, mert tudta, hogy csak a jobb oldalon mozoghat...SOHA nem volt ebből baj...

2012. nov. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én a flexi pórázt úgy ahogy van betiltanám. Egyszerűen nem hiszem el, hogy a T. Gazdi nem látja, hogy mennyire baleset- és életveszélyes.
2012. nov. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Flexi + bicaj pedig halmozottan balesetveszélyes. Nem feltétlenül a gazdira, mert az kit érdekel, hanem az összes többi közlekedőre!
2012. nov. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!