Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Semmi sem hat?

Mit tegyek? Semmi sem hat?

Figyelt kérdés
Van egy iszonyú rossz kutyája anyumnak.Én 16 vagyok és egész jól tudom kezelni a kutyákat. Az egész úgy kezdődött, hogy mind a ketten kutyát akartunk már heves viták alakultak, mert teljesen más elképzeléseink voltak.Nekem valami keményebb fajta kellett neki pedig egy babusgatni való. Végül lett egy vizslánk teszem hozzá ugy, hogy anyum teljes tudatában volt annak, hogy utálom a vadász kutyákat főleg a vizslákat. Én úgy döntötten nem fog érdekelni a kutya így nem is neveltem. Most anyum kiment németbe így itt mardt egy elkényeztetett idegesítő félős kutya. A behívás elég jól megy, ha nincs a közelbe kutya, mert ha van akkor mintha ott se lennék bántani ugyan nem bánt, de elég hevesen próbál játszani.Főleg ez a behívás mizéria a leg rosszabb.A másik agyrém pedig a nyüszögése, ha valamit akar akkor leül és addig nyüszög amíg meg nem kapja amit akar és ha kell fél órán keresztül hisztizik.A büntetés kb. két percig hatásos utánna kezdi előlről az egész műsort. 2 percnél tovább nem lehet egyedül hagyni, mert ugat
2012. nov. 13. 16:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
a lelki problémáidat ne vetítsd ki a kutyára, ne őt okold amiatt mert félelmeid vannak, ha ennyire nincs hozzá türelmed ajándékozd el, a kutya átveszi a rezgéseid megérzi hogy félsz hogy nem szereted, elég nehéz lesz így normál kontaktot kialakítani vele
2012. nov. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Szilvi & Argos ***** válasza:

Két választásod van:


1. erőt veszel magadon és megneveled a kutyádat kutyaiskola és/vagy házhoz járó kiképző segítségével


2. új gazdit keresel a kutyának

2012. nov. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Hovarju ***** válasza:
Keress egy kiképzőt, aki házhoz megy. Igy csak egy embert kell megszoknod. Ha pedig ez sem megy keress neki új gazdát minél előbb.
2012. nov. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ha találnál egy olyan iskolát, ahol idővel feloldódnál, neked is jobb lenne.Hidd el, van ilyen. A társaság mindig sokat számít. Azon meg nem kell agyalni, figyelnek-e , vagy sem. Mindenki elkezdte valahol.Itt a lehetőség a kutyával. Először csak válassz ki magadnak egy embert, akivel érzésed szerint kicsit tudnál kommunikálni. A kutya mindig a közös téma miatt hamar összehozza az embereket.
2012. nov. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!