Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy bernipásztor...

Szeretnék egy bernipásztor kutyust venni, és mire figyeljek vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2012. nov. 15. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Arra mindenképp, h ne vizslát adjanak el neked... Nem értem a kérdést...
2012. nov. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elmegyek a tenyésztőhöz és mi alapján válasszam ki a kutyust?Nyugodtabbat,vagy elevenebbet stb.gondoltam.Bocsi ha nem jól kérdeztem.
2012. nov. 15. 10:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Áhhh értem. Hát ezek szerint első kutyás vagy, úh. én azt javasolnám, h nyugodtabb, de ne félős!!!! kutyát válassz az alomból. Az elevenebbek általában dominánsabbak, nehezebb őket nevelni. Bár a bernik nem kemény kutyák, de azért lehet velük pár "probléma". Pl. ásnak. Természetesen.
2012. nov. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Akkor ha nyugodtabb kutyust választok az jobban kezelhetőbb?
2012. nov. 15. 10:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem mondom, h ez szentírás, de jobb esélyed van rá.
2012. nov. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A tenyésztő úgyis segít ebben. Ha nem, akkor keress másik tenyésztőt.
2012. nov. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ne hallgass ezen az oldalon senkire mert mindenki butaságot beszél azt vedd meg amelyik leghamarabb oda megy hozzád nyalogat játszik veled. Semiképpen ne válasz vissza húzódó vagy fekvő vagy lusta kutyát:) de azt is nézd h ne legyen sovány mert akkor gilisztas lehet:) de olvass el egy erről szoló oldalt vagy fordulj állat orvoshoz:))
2013. aug. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!