Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mire számíthatok, fogja...

Mire számíthatok, fogja bántani a kutya a babámat?

Figyelt kérdés
Haza akarunk utazni anyukámhoz,van egy felnőtt kan kuvasz otthon. Engem és a férjem ismer,de a picit még nem látta soha. Fogja bántani,hagyjuk ismerkedni? Egyáltalán hogy szoktassuk hozzá hogy ne legyen baj,vagy inkább zárjuk el?
2009. aug. 14. 18:06
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
20:01-nek. Nem lesz elaltatva a kutya mert nem hagynám és szeretem. Van vele foglalkozva,nem agresszív,és egy gyereket ne hasonlítsunk már össze egy kutyával! Végső esetben az ember fontosabb! A kutya hamarabb megvolt,ezért anyukám nem fog lemondani az unokáról! Ő is szereti ahogy az egész család,ezt az elaltatás dolgot csak aggodásból találta ki! Az az undorító hogy így fogalmazol,biztos nincs még gyereked! A többieknek köszönöm a tanácsokat,ezt a ruhás dolgot megfogadom.
2009. aug. 14. 21:22
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

A kuvasz kutya szereti a gyerekeket. Nekünk mikor az uncsim kicsi volt, folyton lovagolt a hátán. Természetesen úgy, hogy ott voltunk mellette.

Ha azokat a dolgokat megcsinálod amiket mondtak, nem lesz gond. A kutya is okos állat.

2009. aug. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Hát nincs gyerekem, viszont van három kutyám. Nem gondolnám az embert felette levőnek. Főleg, hogy adott esetbe a kutya sokkal tehetetlenebb... És persze akkor meg lehet ölni, ha a gyerek fontosabb, miközbe előtte felnevelegettétek... Nem tudom mit kell azt a gyereket így félteni, bezárjátok és kész ha olyan, ismerkedhet még száz másik kutyával... Egyébkéntis tapasztalatom, hogy anyukák elvárják, hogy a gyereküket mindenki imádja, és megfogdossák a kutyáim, még mielőtt szólhatnék, hogy nem kéne... Aztán sírás lesz a vége, és nem én tehetek róla, mert szóltam volna, hogy ne...

Csak már unom, hogy sok felelőlten gazda megveszi a cuki, vagy az imponáló kutyát, aztán az első problémánál kidobják... Csak itt a kutyások sem menek szólni, mert azt hiszik egy gyerek fontosabb. Szerintem mindenkinek az élete ugyanannyit ér, főleg, hogy a gyereked semmi nem fenyegeti. Ha lesz is gyerekem, az élete nem nem fog többetérni más szeretteim életénél, persze nem a kutya lesz a rangsor tetején, de neki is ugyanúgy joga van élni...

2009. aug. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Unom hogy ennyire túlreagálod ezt az egészet! Feltettem egy kérdést,ha nem tudsz arra válaszolni inkább ne mondj semmit. Én is kutyás vagyok,hogy anyám így gondolja az nem az én hibám! Utoljára,nem lesz a kutya megölve!!! Ja és te ne akarj gyereket ha a kutyákat felsőbb rendűnek tartod. Ennyi!
2009. aug. 15. 13:22
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

Hát bizony kutyás és kutyás között ég és föld a különbség... :P

Én biztos nem elaltatáson törném a fejem, hanem elajándékozáson... Lehet, h tart egy pár hónapig, de biztos talál gadást

2009. aug. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én azt mondtam, hogy ne tartom alsóbbrendűnek. :D
2009. aug. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
49%

Jézusom most minek kell ezen csámcsogni???????

Írta már a kérdező,hogy nem lesz elaltatva a kutya!Ennyire debilek vagytok,hogy nem látjátok??????

Egy nagymamának ez a dolga,hogy féltse az egy szem unokáját!Ha azt írta volna a kérdező,hogy a nagyi a kutyát többre tartja min az unokát akkor az lenne a bajotok!A kérdésre válaszoljatok ha nem megy le lehet iratkozni az oldalról!!!!!!!!

2009. aug. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
A 16:51-nek. Köszönöm hogy te megérted a lényeget,feltettem egy kérdést a végén teljesen máshol lyukadunk ki! Halálosan elegem van ezekből az érthetetlen emberekből! Olyan nagy kutyások,akkor nem tudom szerintük ki merne befogadni,egy felnőtt kuvaszt. Ez az állat leginkább egygazdás. Aztán ha megharap valakit mi van? Minket nem bánt,mert kölyök korától ismer,de egy ismeretlennel nem hiszem hogy lepacsizna!
2009. aug. 15. 17:57
 19/20 anonim ***** válasza:

EQ szinted a béka segge alatt van. XD Azért nem érted meg ezeket az embereket.

Az előzőnek is. XP

2009. aug. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mert nem is az a dolga. Meg elajándékozni sem kell. Ti választottátok, akkor feleljetek érte. Főleg, hogy semmi olyat nem tett ami rossz, legfeljebb védi a területét egy idegen elől, aki lehet a gyereked is. Nem tudom mi ebben a sértés. És amúgy a kérdésedre is válaszoltam: azt mondtam zárjátok be... Nekünk is volt kuvaszunk, meg komondorunk is kettő. Akkorák voltak mint én, mert kisgyerek voltam. De azt nem vártunk el, hogy az idegeneket is imádják, még akkor sem ha az nekünk egy családtag.
2009. aug. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!