Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyát válasszam a 3...

Melyik kutyát válasszam a 3 közül?

Figyelt kérdés

németjuhász keverék

törpe spicc

beagle keverék


2012. nov. 15. 21:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
mentett kutyák vagy most mi ez?
2012. nov. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%
Mindegy milyen kutya, de egy keveréknél nincs egészségesebb fajta! :)
2012. nov. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Gazdiktol sürgősen ajándékba inygen elvihető kutyák, 1 évesek elmúltak,de még nem öregek
2012. nov. 15. 22:05
 4/17 anonim ***** válasza:
29%
én a németjuhászra szavaznék, okosak és elég testesek ahhoz, hogy jó házörzők legyenek. de a beagle is aranyos.
2012. nov. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Én még mindig azt mondom, hogy a beagle-t jól fontolja meg mindenki (tapasztalat, 2 is van belőle itthon), mert igenis makacsak, konokok és baromi következetesnek kell velük lenni. Nagyon okosak, de nagyon könnyen kijátsszák az embert:) és emellett persze nagyon nagy a mozgásigényük
2012. nov. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
42%
Német juhász keverék ! :)
2012. nov. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
31%
Amelyik a legjobban megtetszik :)) ^^
2012. nov. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%

kinti kutyát akarsz,vagy bentit esetleg mindkettő lehetséges? Ki be járás?

Mennyi időt tudsz rá fordítani? Orvosi költségekre fel vagy készülve? Könnyen tanítható vagy keményebb fajtát akarsz?

Most ez azért furcsa mert 3 méretet soroltál fel kistestűt,közepest,meg nagytestűt. Egyáltalán nem 1 csoport,és nem értem miért mi döntsük el a te életedbe melyik illik a legjobban,ha semmit nem írsz??

2012. nov. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
Igen nekem is hiányoznak a feltételek, ha kezdő kutyás vagy, inkább a spiccet válaszd, a nj-t, ha keményebb kézzel is képes vagy bánni a kutyákkal, és beaglet, ha következetesen, de szelíden is képes vagy a kutyákat nevelni.
2012. nov. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
a kutyám ki/be járásal, szabadon mozoghat. könyebb vagy nehezeb fajta mindegy. 4-6 órát tudok vele lenni,mert 1 vagy több kutyának sok idő kell. kinti és benti kutyánál inkább mind kettő.Igen az orvosi költségre felkészültem,értek elméletileg is,kutyákhoz.
2012. nov. 16. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!