Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mennyire lenne...

Szerintetek mennyire lenne igény sötétben világító kutyaruhára?

Figyelt kérdés
Még csak körvonalazódik bennem a megvalósítás, de szeretném előre felmérni, hogy vajon lenne-e rá igény. Szerintetek?

2012. nov. 16. 03:27
1 2
 11/17 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Én 500 ft-os láthatósági mellényből varrtam a blökire mellényt. Olyan helyen lakunk, ahol nincs minden utcában járda, így sötétedés után elég veszélyes dolog a kutyával sétálni. Én is mellényt veszek ilyenkor, és arra gondoltam, ha csak én látszom, a sofőr rám figyelve simán elütheti a kutyát. Semmi extra, a htátn egy nagyjából táglalp lepel, hasa alatt két tépőzáras pánttal, illetve eggyel a nyakörvhöz rögzítve. Minket is megmosolyognak, de magasról nem érdekel, a biztonság fontosabb. Viszont városban, jó közvilágítás mellett szerintem nélkülözhető.
2012. nov. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Andizsuzsi ***** válasza:

[link]


Ehhez hasonló. Előnye, hogy nyáros is használható, mosható, kis ügyességgel házilag fillérekért előállítható.

2012. nov. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
És valami tépőzáras világító csík a 4 lábára, amit csak olyankor viselne???
2012. nov. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Aki ad kutyaruhát a kutyájára, annak hasznos!

Tavaly én is vettem neki, a doki javaslatára, mert megfázott. Most már kinőtte, idén meglátjuk hogy bírja a hideget. Ha kell is vennünk, mindenképp olyat fogok, ami belül bundás, kívül vízlepergetős és kiszedhető béléses!

Nem hülyeség rá a világítás, tavaly fellökte a kutyámat egy autó, mert nem látta (nem, nem mi voltunk a hibásak, mielőtt vki belekezd). Idén már van a nyakában világító nyakörv + én is beszereztem a kabátomra egy világító karszalagot.

De ha kéne neki kutyaruhát vennem, lenne az igényeimnek megfelelő, biztos olyat választanék, ami világít.

2012. nov. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Annyi ostoba beteg ember van... ha valaki lakásból + 22 fok ,kiviszi a kutyáját -5 fokba télen,akkor az az állat jogosan fázik, pláne ha rövid szőrű és ha "alacsony padlós" (tacskó)

Sport kutyákra is adnak ruhát hidegben , agarakra pl...

Szerintem az a lényeg hogy praktikus és ne a divat diktáljon.

Szerintem felesleges a világítós ruha, elég egy pár száz ft-os bicikli lámpa a nyakörvére.

2012. nov. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Van rá igény, mert ha nem lenne, akkor nem lehetne kapni az üzletekben!
2012. nov. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

jó őtlet, és a fényvisszaverősök kiváltképpen !!!


inkább az elejére, meg oldalára kéne, ahonnan a kocsivezetők látják, nem a hátára

2012. dec. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!