Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ír farkas vagy német dog?

Ír farkas vagy német dog?

Figyelt kérdés
Mindkét fatát imádom, mert olyan nagyok és szelídek. Nem tudom melyiket válasszam.Sajnos a neten nem sokat írnak egyik fajtáról is, mert szinte csak a standard van fent meg hogy mennyire nagyok és sokat esznek nekem első sorban személyes tapasztalat kell. Bármit írhattok etetésről, nevelésről, mozgásról.Első sorban a mozgás a fő szempont, mert van már egy kissé aktív kutyám és mellé nem választhatok olyan kutyát ami beéri a napi 1 órás sétával. Kennelek is érdekelnek, de nem tudok rá sokat száni csak max. 250 ezret és hoby célra szeretném venni
2012. nov. 17. 17:24
 1/8 Fannybaba8 ***** válasza:
Hát én Német Dog párti vagyok.Szerintem ő jobban szeret mozogni az enyém imád.:)
2012. nov. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem tudsz rá sokat szánni??? A 250 ezer azért elég sok.
2012. nov. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem nagyon vagyok tisztában a tenyésztők áraival
2012. nov. 17. 20:04
 4/8 Fannybaba8 ***** válasza:
34%
Szerintem 250 ezerért bőven kapsz kutyát.50 től kedődnek a fajkutyák hoby célra.Úgyhogy én a Dogot olyan 100-120 ezerre tippelem
2012. nov. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az egyik (kevésbé hangoztatott) tulajdonsága mindkét fajtának, hogy sajnos igen rövid életűek. Átlagban olyan 8-10 év. Mindkettő elég aktív, az ír farkas (tapasztalat alapján) többet mozog mint a dog, de igazából ha jellemezni kell őket, akkor mindkettő elég aktív tud lenni. Bármelyiket is választod, a 250.000 elég lesz bőségesen.
2012. nov. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

50-től csak szaporítónál kapsz kutyát bármelyik fajtából hobbi célra. A Dog és az Ír farkas is 100 felett kezdődik rendes tenyésztőnél még hobbi célra is. Ne felejtse el senki, hogy nem túl gyakori és nem túl könnyen tenyészthető fajtákról beszélünk. Ír farkas gyakorlatilag egy agár (az angol neve szó szerint fordítva ír farkasagár), nem tudom, hogy beéri-e majd kevés mozgással.....


[link]


[link]

2012. nov. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem 50 hanem 250 ezret szánok rá
2012. nov. 18. 11:28
 8/8 Fannybaba8 ***** válasza:
A Dog is sokat mozog és az Ír farkas is csak hajlamosak rákra
2012. nov. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!