Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Lefordítanátok németre?...

Lefordítanátok németre? Fogalmazást írok!

Figyelt kérdés
Kedvenc énekesem Farkas-Jenser Balázs! Ő a Megasztár ének versenyre jelentkezett és 4.-ik helyezetet ért el. Szerintem megérdemelte volna az 1. helyet is. Budapesten született 1990. május 20.án. A horoszkópban ikrek. Eredeti foglalkozása angoltanár. Sárgás-zöldes szeme van, és aranybarna haja. Hobbija a motorozás, olvasás, és zenélés. Kedvenc színe a kék. A kéket én is szeretem. ő egy kedves ember. Minden fellépésen mosolyog. Mikor kiesett szomorú voltam, de ő mosolygott. remélem teljesül álma, és elmegy New Yourkba.

2012. máj. 14. 15:26
 1/1 anonim válasza:

Ein kleiner Junge steht weinend auf der Straße. Was ist den los, Kleiner? Fragt ihn eine ältere Dame.

Ich habe meinen Hund verloren.

Nun, mach dir mail keine Sorgen. Der findet bestimmt nach Hause.

Aber ich nicht!


Die Lehrerin erklärt der Klasse: "Meistens bedeutet die Vorsilbe `un` etwas Schlechtes, Lästiges. Hier ein Paar Beispiele; Ungeduldn, Unsinn, Unfug, Unrat. Wer kann mir weitere Wörter nennen?

Un-terricht, ruft Stefan wie aus der Pistole geschossen,

2012. máj. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!