Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi kutyások és kutyaszeretők,...

Mi kutyások és kutyaszeretők, összefogunk az árva, vagy megmentett kutyákért?

Figyelt kérdés
klub féleséget akarnék létrehozni,az oldalon.
2012. nov. 19. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

többet érsz,ha viszel a menhelynek tápot vagy amire szükségük van, kluboknak szerintem nem sok értelme van, neten keresztül nem sokat tudsz tenni, face-n is annyi ilyen 50 ezren a kutyákért stb oldal van..de azon kivül hogy rengeteg tag van és árva kutyusok képeit osszák meg nem fognak sokra menni, mert a kutyások nem véletlenül kutyások tehát van kutyájuk és nem biztos,hogy még akar mondjuk egy 3. kutyát..szóval szerintem nincs sok értelme az ilyen klubboknak , aki kutyát keres az felmegy a menhely honlapjára vagy ellátogat személyesen egy menhelyre!!


sajnálom az árva kutyikat,de az adománnyal tudsz rajtuk segíteni vagy ha te befogadod őket, nem mást kell buzdítani,hogy ugyan már csak 1 kutyád van fogadj örökbe egyet a menhelyről..

2012. nov. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Minek akarsz ilyet csinálni? Sokkal hatékonyabb, ha csatlakozol valamelyik már meglévő szervezethez, több tucat közül válogathatsz. Értem én, hogy nagyon vagány saját klubbal rendelkezni, csak a valódi cél vész el, ha nem azt nézed, hogy mivel tudsz a legtöbbet segíteni, hanem azt, hogy mi jó az egódnak.
2012. nov. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
akumi köszi választ. szeretem imádom kutyákat.nem tom hol keressek,kutyás embereket más megyékből.
2012. nov. 19. 20:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Én benne vagyok egy országos szervezetben is, és egy helyiben is. Tedd te is ezt.
2012. nov. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellenek neked más kutyások, más megyéből, ha odáig sem jutsz el, hogy kimenj a Pápaiakhoz, vagy az Ajkaiakhoz?

Hétvégén szépen felülsz egy buszra, odamész, körbenézel, megsimogatsz pár kutyát, és beszélgetsz az ottani önkéntesekkel.

Máris lesz egy csomó kutyás barátod, nem a neten, hanem a valódi világban.

Mozdulj el végre a gép mellől.

2012. nov. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jól hangzik, de ebből nem sok hasznot látnak a kutyák. Én néha veszek ezt-azt és elküldöm egy szervezetnek vagy menhelynek. Vettem a kutyámnak egy nagyon márkás nyakörvet, sajnos kicsi lett...Állt itt egy darabig aztán hozzácsaptam még egy pórázt, vettem tápot és rágcsákat és az egészet bedobozoltam és elküldtem egy szervezetnek. Menhelynek meg elküldtem elhunyt előző kutyám pár holmiját, rongyokat, szőnyegeket és vettem még hozzá több kiló tápot. Nem vagyok pénzes ember, de erre valahogy sose sajnálom :)
2014. okt. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!