Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Häny hetes korätol ajänlott...

Häny hetes korätol ajänlott kivinni a kiskutyäkat az utcära, parkba?

Figyelt kérdés
2012. nov. 20. 16:46
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
53%

Persze, de ők nem is adják oda korábban, ahogy olvastad, 9 hetesen lehet tőle elvinni.


Viszont a kérdező kutyája kapcsán még mindig nem tértem magamhoz, 3 hetes csöppség már gazdinál van ;(

2012. nov. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
3 hetes gazdinál? :O Biztos, h októberben született kérdező??? Én 3 hetesen mehettem először MEGNÉZNI a kutyát, nemhogy elvinni :O
2012. nov. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
0%

Azért, mert 9 hetesen lehet elvinni, az nem eredményezi azt, hogy tenyésztő.

Én tisztában vagyok a tenyésztők munkásságával, fogalmakka, mivel nem egy idevágó szakirodalmat olvastam.

ha ezt előadom, akkor látatlanban meglenne mondva, hogy tenyésztő vagyok, holott semmi ilyenről szó sincs, csak lehoztam pár szaporulatot.

Amúgy, maga az illető is bevallotta, hogy szaporító, még az első oldalon, illetve a másodikon is tesz rá utalást, úgyhogy ez van.

De teljesen eltértem a témától, úgyhogy én itt ejtettem ezt a veszekedést. akérdezőnek meg mint mármondtam, ha ilyen felelőtlen volt, akkor most tényleg jó lenne, ha konzultálna egy állatorvossal, vagy azzal, akitől vette a kutyát.

2012. nov. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
53%

Tudom én is, hogy nem az eredményezi, hogy tenyésztő :)


Én 1x láttam nála, hogy szaporítót használta saját magára, de azt neked szánta ironizálva...

2012. nov. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Az egeszsegügyi kiskönyvebe okt 27-e van beirva .
2012. nov. 21. 12:38
 26/34 anonim ***** válasza:

Köszönöm Alexandra!!:) nem fogok, és nem is kell bizonygatnom semmit:) ő meg hagy fortyogjon a saját levében.

Mondjuk olyat sem hallottam még, hogy valaki azért járatos a tenyésztésben mert elolvasott egy csomó szakkönyvet:)))


Nézd meg az oltásit légyszives, hova van beirva az okt. 27.e? a születési időhöz, vagy az első oltáshoz. 3 hetesen kizárt, hogy bárki is odaadjon egy kiskutyát, ahhoz már szivtelenebbnek kell lenni. Ráadásul 3 hetesen nincs is még oltási könyve.

2012. nov. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

De akkor még nincs is oltása meg semmi. De akkor h kapott kiskönyvet? Szerintem lehet h elírták, ha meg még nem kapott oltást, akkor:

dec. 8. első oltás, parvo

dec. 22. kombinált

január 5.: második kombi

január 19.: Veszettség


Elvileg a veszettséggel egy időben már le lehet vinni.



Ha már kapott oltást, akkor szerintem a születés időpontját írták el, és akkor is a veszettséggel egy időben mehet sétálni.

2012. nov. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Születesi idöhöz van beirva okt 27-e es oltäst kapott pavro ellen es fereghajtva lett nov 10-en.
2012. nov. 21. 13:32
 29/34 anonim ***** válasza:
tegyél már fel légyszives róla egy képet. 3 hetesen még menni is alig tudnak, épp akkor tanulgatják.
2012. nov. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
még ha szept. 27.-én született is, akkor is csak most lesz 8 hetes.
2012. nov. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!