Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség! Nem bírom lefáraszta...

Segítség! Nem bírom lefárasztani a kutyámat. Tippek?

Figyelt kérdés

Holnap kapja a 3. oltását, és én már nem bírok vele. Annyi energiája van, hogy az nem is igaz. Reggel mielőtt elmegyek labdázunk, futkosunk körbe-körbe a lakásban. Mikor hazaérek ugyanez, plusz gyakoroljuk a trükköket, amiket már tud, v tanulunk újakat. Lefekvés előtt ugyanez. Plusz mikor párom megjön ő is játszik vele egy kört, de ez kevés.


Igazán hiányzik már neki a séta. Mikor kint vagyunk mert megyünk valahova kocsival, olyan vágyakozva szaglászik, ugrana ki a kezemből.


Van valami jó tippetek, h az elkövetkező két hetet hogyan bírjuk ki anélkül, h megkattanjon szegény?



2012. nov. 21. 09:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát az első tippem az, hogy ne fáraszd agyon, amennyiben kölyökről van szó, nem tesz neki jót. A kölyökkutya egy aktív dolog, ez van. Foglalkozol vele rendesen, mozgatod, tadítod, nem hiszem, hogy megkattanna emellett.
2012. nov. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
Kövezzetek meg érte, de én már vinném sétálni. Amikor megkaptam, én sem vittem a sajátomat amíg meg nem kapta az összes oltását. Aztán elkezdtem komolyabban kutyázni és azt látom, hogy a többiek megveszik a kutyát és már viszik is suliba, kutyás táborba, kirándulni, hogy jó szocializációja legyen. Legközelebb már én is így csinálom.
2012. nov. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Csak ne akkor vidd, amikor mindenütt tombol a parvo, mint most.
2012. nov. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
14%
tombol a parvo..ha tudnád mit irtál nem irnád...
2012. nov. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát, ha azt mondjátok, h elég neki, akkor jó. Csak azért aggódom, mert össze-vissza ugrabugrál, meg hiába játszom vele, amikor épp nem vele foglalkozom ő akkor is labdát kerget, vagy tépi szét a kukacát, vagy a gumi játékával harcol...stb. És azt hittem, h ez azért van, mert kevés neki a mozgás, de ha ez normális egy kölyöknél, akkor oké :)
2012. nov. 21. 10:32
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Naná, a kölykök játszógépek, ez a dolguk, hogy megtapasztalják a világot :) A játszás során tanulnak, mint a gyerekek. Majd ha felnőttként csinálja ugyanezt, akkor kezdhetsz aggódni :)
2012. nov. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy kölyök arról híres h alszik vagy mozog. Olyan h nyugisan elvan, na olyan nincs :D


Nemtudomhanyadik. Örülök h nálatok nam fordul elő nagy szá,ban a parvó, de akkor valszeg nem Mo-n laksz. Ugyanis a parvós kutyák száma most kirívóan magas (pedig egy átlagos évben sem mondható alacsonynak)

2012. nov. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
húúú ne is mondjátok, alig várom, h meglegyenek az oltások, és ne kelljen már paráznom a parvo miatt. Múltkor is párom szarba lépett én meg négy napig (állítólag ennyi a lappangás) a kutya nyomában voltam mint egy detektív. Eszik rendesen? Nem hány? Nem fosik? Jó kedve van?
2012. nov. 21. 10:54
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lenne ilyen kis aktív akkor kéne izgulnod :) szerintem semmi baja csak kölyök :) de cuki lehet :P
2012. nov. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
31%
2. vagyok, nem tudtam, hogy járvány van nálatok, nem Európából írok, de akkor visszaszívtam, tényleg várjak még vele.
2012. nov. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!