Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutya füvet eszik akkor...

Ha a kutya füvet eszik akkor vitamin hiánya van?

Figyelt kérdés
Valamint ha emberi ürüléket eszik az vitamin hiány jele? (vagyis csak enne, ha nem lennék ott!:D)
2012. nov. 22. 13:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom, az emésztéséhez kell.Ezért szoktak pl benti macskáknak macskafüvet adni.
2012. nov. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Fű=gyomor égés ha jól tudom, meghánytatják magukat.

Az ürülék viszont már lehet vagy valami tápanyag, vagy bélbaktérium pótlás.

2012. nov. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát hányni még egyszersem hányt pedig másfél éves :D és imád legelni a drága:D mondjuk nem nagyon engedem neki.
2012. nov. 22. 13:56
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
szoktak legelni, hagyd neki, valamiért szüksége van rá
2012. nov. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
10%
azért legel mer kihajtja a szilánkokat
2012. nov. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szoktak füvet enni, ha ég a gyomruk. Ha szüksége van rá, hagyd, had egye. Utána szoktak hányni olyan fehér trutyit, benne a fűvel.
2012. nov. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

gyomor és emésztési problémákra eszik füvet. hagyd füvet enni, kérdező. az nem egy rossz szokás, a kutya csak akkor eszi, ha szüksége van rá. ő azért mégsem mehet be a patikába savlekötőért :)


én hagyom, ha nagy ritkán akar enni. ilyenkor még a szokottnál is jobban "figyelem" a székletét és adok neki bélflóra helyreállító port v tabit.

2012. nov. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

semmi gond azzal ha legel, az enyémek tavasszal olyanok mint a lovak és szeretik enni a friss füvet ez olyan 2-3 hétig tart náluk aztán nyáron már nem szokták.

Az ürülék evés lehet rossz szokás illetve az ürülékben vannak olyan enzimek amikhez így hozzájuthat. Általában azok a kutyák kezdenek ürüléket enni akik kizárólag tápot kapnak, vagy főtt ételt ( főzéssel elpusztítjuk az enzimeket) Régen nálam is gond volt ezzel, mindenki azt mondta, hogy egymástól tanulták el a kutyáim aztán átálltunk a BARF-ra és mintha elvágták volna...azóta egyszer se fordult elő.

2012. nov. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

7. vagyok


véletlenül elküldtem, mielőtt befejeztem volna


még annyi, h ha nagyvárosban laktok, arra figyelj, h ne a forgalmas autóút mentén lévő, agyonszennyezett füvet egye, hanem valami szebb parkos részen falatozzon, ahol kevesebb a por és egyéb lerakódás a fűszálakon

2012. nov. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
14%

Tisztelt Kérdező!

Jókat válaszokat kapott, itt van egy bővebb összefoglaló:

[link]

2012. nov. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!