Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szoktatok a kutya orrára...

Szoktatok a kutya orrára puszit adni?

Figyelt kérdés
Én szoktam,de régebben nem mertem,féltem,hogy elkapok valamit.De mostmár rájöttem,hogy nincs semmi vész!
2012. nov. 22. 17:22
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

7 ez így van,akinek nincs kutyája,az úgysem értheti! Tudom,nem helyes az orrát puszilgatni,de annyira édi,hogy nem lehet neki ellenállni :)

Ettől még nem kell egyes kommentelőknek mindjárt a dugásra gondolni...amiről szól a téma az a kutyák iránti szeretet kifejezése,kinek így,kinek úgy,ezért tettem fel a kérdést!

Művelődjetek picit,mielőtt velem társalogtok! Tisztelet a kivételnek,aki normális választ ad!

2012. nov. 22. 17:54
 12/33 anonim ***** válasza:
36%

A kutyád mielőtt puszilgatod,

vagy a saját, vagy egy másik kutya seg.ét nyalta.

Te túlművelt tyúk!!

2012. nov. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Igen,ez benne van a pakliban...de gondolhatod,hogy nem közvetlen seggnyalás után adok puszit az orrára,ha itt van velem órákig látom mit csinál :/
2012. nov. 22. 18:04
 14/33 anonim ***** válasza:
27%
én úgy fejezem ki a szeretetemet, ahogy számomra elfogadható és ahogy a kutyának is dekódolható. szerintem ez a két tényező egyformán fontos. nála két ilyen szuperjó dolog van a szokásos dögönyözésen, simizésen túl. a fültő vakargatás (nem körömmel, hanem ujjbeggyel) és a nyakmasszázs, amit korábban egy kutyámnál se tapasztaltam. ha leül elém és nyaka alatt kicsivel gyúrom, masszírozom, azt imádja. és tuti nem lehetek tőle beteg :)
2012. nov. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
73%
14. hát nem tudom, az én kutyám kb minden órában min egyszer "lekezeli magát", beleértve a nemesebb testrészét is. nehéz lenne olyan időpontot találni, amikor záros határidőn belül nem járt "arra". kétlem, h a te kutyád másmilyen lenne. rendszeresen mosakodnak, akárcsak a macskák
2012. nov. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Ezeket én is szoktam csinálni,nagyon sokat simogatom,fültövét vakargatom,és amit még nagyon szeret,az a mellkas masszírozás :) de az orrpuszi is néha bejátszik,mert olyan gyönyörű orrocskája van,akár egy plüsskutyának :)
2012. nov. 22. 18:12
 17/33 A kérdező kommentje:
16,persze az én kutyám is szokott mosakodni,de azért nem olyan sűrűn,ő leginkább szobakutya,főleg reggel,vagy este látom mosakodni,de volt,hogy órákig az ágyamon volt,és nem kezdett el mosakodni,hanem provokált,hogy menjek vele játszani :) játék után meg elaludt!
2012. nov. 22. 18:16
 18/33 anonim ***** válasza:
21%

A szobakutya is sz@rik. (Már elnézést, hogy így fejeztem ki magam, de a kérdező álomvilágban él, úgy veszem észre.)

Kedvesem, nehogy azt hidd, hogy ha vársz pár órát, miután megnyalogatta magát, akkor már tiszta az orra. A kórokozók nem pusztulnak ám ott el, sőt csak "szaporodnak"!


De biztos velem van a baj, hogy én tudtam uralkodni magamon. Én is látok gyakran kiskutyát, vagy bármilyen állatot, ami annyira aranyos, hogy alig lehet szavakkal kifejezni, de mégsem kezdem el rögtön csókolgatni. Bár benned biztos túl sok érzelem/szeretet halmozódik fel és muszáj leadnod. Érdekes.


Egyébként én azt mondanám, hogy a megállapításod téves, mert nem rájöttél, hogy nincs semmi vész, csak az érzelmeid felülkerekedtek a racionális részeden.

2012. nov. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
24%
A taknyos orrára biztos nem. Szerintem ez undorító . Tisztántartott,oltott,féregtelenített kutyám van,a lábamnál is aludhat az ágyban,de azért smárolni ne kelljen már vele.
2012. nov. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
40%

Az orrát nem puszilgatom, a kis fejére nyomok néha napján egy-egy cuppanósat, ha valami ritka aranyos dolgot csinál :D

Oké vannak rajta bacik, de gondoljatok bele válaszolók: felszálltok a bkv-ra megfogtok egy kapaszkodót, amit pl egy retkes leprás csöves szorongatott éppen előttetek, aztán véletlenül megvakarjátok az orrotokat... kész is a fertőzéskoktél.

A kutya orra egy retek buszhoz képest patika :D

Kérdező! Tényleg milyen a kiskutyád? Képet tudsz felrakni róla?

2012. nov. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!