Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Voltatok már kutyamenhelyen?

Voltatok már kutyamenhelyen?

Figyelt kérdés
Én nemrég voltam,de nem örökbefogadni,hanem adományozni...de csodás élmény volt...sok kutya körbevett,hozzám bújtak,nem győztem simogatni őket,egyszerűen fantasztikus volt! Ezen a menhelyen szabadon vannak a kutyusok,és rendkívűl szelídek!
2012. nov. 22. 18:09
1 2
 1/16 anonim válasza:
Én egyszer voltam ilyen nyílt napon, ahol segítettünk meg sétáltattunk, de engem nagyon megrázott, zokogtam, ahogy néztem a reménykedő kis pofájukba..
2012. nov. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen,ez attól függ,milyen az a menhely! Itt viszont a boldogságot láttam rajtuk,mondta a gondozó,hogy volt olyan kutyus,aki azután lett depressziós,miután örökbefogadták,ezért vissza kellett hozniuk a menhelyre,és azóta jól érzi magát,mert társaságban van,megszokta,hogy sok más kutyával él együtt. Nekem kimondottan pozitív élmény volt látni őket,hogy jól érzik magukat,jól tápláltak voltak,kedvesek,igazán csodás kis társaság!
2012. nov. 22. 18:21
 3/16 anonim válasza:
Én többször is voltam menhelyen ahol a kutyákat sétáltattuk. :)
2012. nov. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mostmár én is úgy terveztem,hogy megyek majd többször is,viszek nekik kaját,meg ha kell,önkénteskedem!
2012. nov. 22. 18:28
 5/16 anonim ***** válasza:

régebben voltam,amikor kutyástáborban vettem részt, hát én majdnem sírtam amikor azt láttam,hogy 3-4 kutya egy kennelbe van és ott nyüszítenek ,hogy ki akarnak jönni és némelyik nézz az ártatlan szemével..engem megrázott akkor 14 voltam..

bár most 20 évesen is megrázna az biztos..de majd a későbbiekben menhelyről szeretnék befogadni egy kutyust :)

2012. nov. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Minden héten megyek önkénteskedni. Bár főleg a cicákat szoktam kitakarítani, azért, ha azzal végzek kutyát sétáltatok, szeretgetek. (Mivel - bármennyire is fájó - jelen helyzetünkben nem engedhetünk meg magunknak egy kutyát, ott egy kicsit "bepótolom" a kutyamániámat.) Egyébként a cicákat is nagyon szeretem.
2012. nov. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Hálistennek én egy nagyon kultúrált menhelyen voltam,ez van hozzánk legközelebb,csoda volt ott lenni,édesek azok a kutyusok,és nem szomorúak.Szerintem sok gazdás kutya inkább azt választaná,minthogy otthon maradjon :)

De a rosszabb menhelyeken élő kutyákat viszont borzasztóan sajnálom,ha egyszer nem lesz már kutyusom,biztosan olyan helyről fogok hozni!

2012. nov. 23. 09:25
 8/16 anonim ***** válasza:

Barátnőméknek állatotthonuk van, oda öröm menni, a kutyák szabadon vannak, nem 2x2-es kennelekben, ott tényleg jó dolguk van és szívesen járok hozzájuk.

Viszont múlt héten voltunk itt helyben 2 menhelyen is, az egyiknél a sírás kerülgetett, a másik egy fokkal jobb volt.

2012. nov. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kérdés kiírójától szeretném megkérdezni,hogy melyik menhelyre látogatott el..mert én is tervezek ilyen látogatást.
2012. nov. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
én 3 éve voltam Esztergomban, a Bogáncs Kutyaotthonban, és örökbe is fogadtunk egy kutyust. ilyen aranyos, hűséges, imádnivaló kutyát, mint amilyen ő lett, még nem láttam előtte. rendkívül félénk volt, éppenhogy odasétált a rácshoz, hogy egy kicsit megsimogassuk, máris a háttérbe vonult és onnan nézett csendesen. apukámat rögtön megfogta, ezért őt választottuk. miután elhoztuk napokig csak a kert végében gubbasztott, sőt szökni is próbált, aztán szép fokozatosan rájött, hogy mi nem fogjuk bántani, mint ahogy valószínűleg az előző gazdája tette. póráz korábban még soha nem lehetett rajta, nagyon nehezen szokta meg, azóta viszont alig bír magával ha tudja, hogy séta lesz :) folyton a nyomunkban van, rengeteg szeretetet igényel, viszont ad is, nagyon kis vagány, vidám kutyus lett belőle. sírhatnékom van, amikor eszembe jut, milyen szomorúan nézett ránk ott a menhelyen, azt hiszem ez volt életünk egyik legjobb döntése, amikor őt választottuk :)
2012. nov. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!