Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy legyek én a falkavezér?

Hogy legyek én a falkavezér?

Figyelt kérdés

Tegnap feltettem egy kérdést, miszerint a kutyám megkattant és megmeredt az út közepén. Ott egy válaszoló felnyitotta a szemem hogy a kutyám jól megszívatott, megpróbált kiharcolni egy felsőbb poziciót, én meg jól elbaltáztam mert épphogy nem feküdtem le mellé és könyörögtem neki hogy jöjjön már hazafele, tyütyümütyü meg édes tündérbogár meg hasonló könyörgés... leguggoltam, simogattam, a végén a vállamra vettem és úgy vittem (persze csak egy darabig mert azt hittem megdöglök alatta, de ha kibírtam volna hazáig cipelem...) szóval jól elszúrtam :( ma rám se nézett, nem üdvözölt, le se xar :(

Mit tegyek? hogy viselkedjek? Fogalmam sincs hogyan vívjam ki a tiszteletet :( nagyon bánt hogy szívem lelkem beleadom ebbe a kutyába és ezt kapom tőle :(


2009. aug. 17. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2009. aug. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azigen! Köszönöm!!!!
2009. aug. 17. 16:06
 3/7 anonim ***** válasza:

miből látod ,hogy nem te vagy a falkavezér ?

-www.emberkepzes.eoldal.hu

-Jan Fennel ,tanuljunk meg kutyául

a kutyákat ismerők szerint szeretettel , nem lehet tiszteletet kivívni!

a falkavezér szerepe mindíg az irányítás.

ha a kutyád rádugrik mikor meglát,ha ugat mikor adod neki a kaját, ha előtted megy ki a kapun,vagy az ajtón , akkor ő a falkavezér.( cesar millan )

tanulni kell a vezéri szerepet :)

ezektől az emberektől könnyen eltanulhatod :)

sok sikert

2009. aug. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nekilátok a feladatnak! Nehéz lesz lemondani a gügyögésről és a pi-csakinyalásról de muszáj leszek!
2009. aug. 17. 16:29
 5/7 A kérdező kommentje:

Máris megcsináltam az első gyakorlatot! Ma még nem etettem őket (mert 2 kutya van) pörköltöt és kiflidarabkat tettem egy átlátszó fóliára. Kizártam a másik kutyát a garázsból hogy ne zavarjon be. Kiszedtem a kutya kajáját a táljába, és rátettem a fóliát. Leültem és feltünően elkezdtem falatozni az ő táljából a pörköltöt meg a kiflit. Leült elém és nem nagyon tetszett neki! Nem csinált semmit csak hegyezte a fülét és figyelt. Vagy kétszer odatartottam egy darab husit és már harapott volna rá de visszavettem a kezem és megettem. Meg közben hümmögtem meg csámcsogtam. Aztán mikor végeztem, kivettem a fóliát és letettem a tálat. Befalta egyből! Aztán kiadtam a másik kutyának is a kaját és egy pillanatra elment a kajájától a kutyám. Felvettem a tálat és belehajoltam és elkezdtem csámcsogni (de nem értem hozzá :) és utána megint letettem.

Ezt többször is megfogom csinálni ezután is ha kell mindennap! Remélem használni fognak a gyakorlatok!

2009. aug. 17. 18:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a link nekem is hasznos volt. Remélem sikerül leszoktatnom a majd 5 hónapos kutyámat arról, h morogjon rám ha az ételéhez nyúlok.
2009. aug. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Termeszetesen csak akkor vívhatod ki a kutya előtt a tekintélyedet ha úgy is viselkedsz.Például ne engedd hogy ő menjen be az ajtón előbb,mindig határozott hangon beszélj vele.Talán a legfontosabb a hangnem.
2010. dec. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!