Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kikutyám lábára ráésett a...

A kikutyám lábára ráésett a bicikli. Most alig tud ráálni ugyenemtört el?

Figyelt kérdés

ez reggel volt. 7 hetes kis spitz. teljesen ráesett .

most alig bir ráálni. de ha megnyomom neki akkor nemfáj annyira neki. de viszont emelni tudja és már kezd ráálni csak alig bir. ugyenemtört el? vagy zuzodás?


2008. máj. 26. 10:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
89%
még te idiótázol? te baromarcú szarok rá ha lepontozol mert rohadtul nemérdekel... mi a szarért nem tudod elvinni állatorvoshoz? ja tudom. mert rohadt schmutzig vagy azért. sajnálod a pénzt. de akkor meg nem értem mi a szarért tartaszt kutyát?! igen nagyon jó ez az oldal ez tény. de ilyen idióta kérdést feltenni. gondolkozz már. jártál te biológiaórára? vagy tudsz gondolkozni? szerinted ki fogja neked megmondani hoyg eltört e? AZ aki csinál róla egy röntgent. Ilyen ****fejnek minek kutya...
2008. jún. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
mekkora baromarc vagy te is!
2008. aug. 26. 01:04
 13/13 dzseni100 ***** válasza:
Szia az én cicámra is rá esett a bicikli és eltőrt a lába szegénykém 3 hétig be volt gipszelve és bent kellett lennie remélem nem tőrt el a te kutyusodnak a lába
2011. ápr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!