Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Helo, a kutyámat tegnap...

Helo, a kutyámat tegnap oltották be és az oltás helyén egy hatalmas csomó lett, lehetséges h csak rosszul adták be neki, vagy talán más az oka?

Figyelt kérdés
2012. nov. 28. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha az oltás után jelentkezett, akkor valószínű, hogy csak attól van.
2012. nov. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
33%
Vidd vissza oda ahol beoltották, bármi lehet, a helyedben ezt tenném!
2012. nov. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

ez gyakori, el kell masszírozni, ha nem közvetlenül a beoltás után nyomkodják meg az oltás helyét akkor szokott ilyen lenni, nem vagyok szakember, de az én kutyámnál is volt csomó, és elmúlt


kicsit fájdalmas elvileg, de masszírozni kell

2012. nov. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:) köszi
2012. nov. 28. 19:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, úgy ahogy az előttem válaszoló írja. Nyugiiii! Nincs semmi gond, de ha 2 hétnék tovább tart vidd orvoshoz. Maszírozd neki és jobb lesz.
2012. nov. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, van mikor az oltás után 2 hét eltelte után jön elő a duzzanat. A mi kutyánknak is így jött elő, és kellett egy hónap mire elmúlt neki. Sajna érzékeny a bőre, így mi mindig mondjuk a dokinak, hogy ne a bőre alá adja be a szurit, így nem lesz keletkezik duzzanat.

A gond akkor lenne, ha ez a duzzanat rohamosan! kezdene el nőni! Akkor viszont irány a doki!

2012. nov. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előttem már leírták, hogy általában normális a duzzanat, de ha nem múlik el, vagy nagyobb lenne és érzékenyen reagál rá a kutyus, ha hozzáérsz, akkor irány a doki. Sajnos egyszer a kutyusomnak egy kisebb tojásnyi pukli lett az oldalán szuri után, és ki kellett szúrni, hogy kiürüljön a genny, utána több napig kezelgetni kellett. A doki szerint rosszul reagált az antibiotikumra és begyulladt...

Jobbulást a kutyusodnak!

2012. nov. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!