Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Válaszolnátok két kérdésre?...

Válaszolnátok két kérdésre? (kutya otthon egyedül, és kutyanasi témakörökben)

Figyelt kérdés

1. Sokszor olvasom, h kiskutyát nem szabad sok órára egyedül hagyni stb. De ezt most mégis hogy kell érteni? Nekem 3 hónapos kutyám van, én meg dolgozom. Még jó h egyedül van otthon. Szerintem kb az emberek 10%-a se tudná megoldani h ne legyen egyedül 8-10 órát a kutya. Akár kicsi, akár nem. És én nem vettem észre h problémája lenne a kutyámnak. Persze vár, mikor jövök, meg pattog és minden, de ez természetes.


2. Elvileg a kutyák nem ehetnek csokit. De én láttam olyan jutalomfalatot, ami csokis. És direkt megnéztem és azt írták rá, h van benne asszem 5% kakaó. Akkor ha káros, miért gyártanak belőle kutyanasit?



2012. nov. 30. 11:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem kérdezted meg, hogy beviheted-e? :D


Nekem megengedték, sőt főnököm furikázott minket háztól-házig kutyástól :) - mondjuk ő baromi rendes, alapjáraton is hoz-visz minden nap.

2012. nov. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Persze annyi ember jár-kel ki-be az irodába még elkapott volna valamit :D
2012. nov. 30. 13:02
 13/14 anonim ***** válasza:

Te is hazavihetsz neki bármit :)

Én tuti megkérdezném :)

2012. nov. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

1. Ha kertben van, az jobb, mert akkor elvan mindenfélével. Lakásban unatkozik, emiatt előfordulhat, hogy szétszed mindent.

2. Akkora mennyiségben nem káros. Rá is van írva a nasira, hogy naponta hány darabot adhatsz a kutyának.

2012. dec. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!