Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia bulldog?

Francia bulldog?

Figyelt kérdés

Szeretnék lakásba egy közepes termetű kutyát, viszont ami az igényeimnek megfelelő, nem találtam, így eszembe jutott a francia bulldog, bár sajnos kicsi, de ez nem különösebben fontos.

Egy bohókás természetű, de mégis nyugisabb kutyára gondoltam, amelyik bírja a kirándulásokat (mértékkel, persze), de sétáknál ha nem is hiperaktív, de el lehet vele játszani.

Napi 3 óra sétát tudok neki biztosítani, hétvégénként némi kirándulással. Ebből 1 óra az intenzív mozgásra, agyi lefárasztásra menne.

Ha időm úgy engedi, kisebb kiállításokra is elmennék.


Ez a fajta mennyire bírja az egyedüllétet? (suli-munka...) Ha kell, akkor meg lehet oldani a kutyatársaságot.

És mi a véleményetek a Gold-Sierra kennelről? Weblap: [link]



2012. nov. 30. 13:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

:)

Köszi a tanácsokat. Hogy bírod? *.* Gratulálok hozzá. :)

De bulldog lesz... a boxert nem biztos, hogy bírnánk anyagilag. :S

2012. nov. 30. 21:19
 12/15 anonim ***** válasza:

Köszi :)

Igen, egy boxos etetése valòban dràgàbb, mint egy francia bulldogé :)

Mi màr tùl vagyunk a csínytevések korszakàn, ami a lakàst illeti. Kezd már lenyugodni, felnőttesen viselkedni, viszont a kamasz időnként előbùjik belőle (1,5 éves lesz).

Imàdnivalò :)

Jò vàlasztàs a francia bulldog, 3-at ismerek is, nagyon jò fej kutyusok :) Az egyik tiszta izom, simàn bìrja a kiràndulàsokat is :)

2012. nov. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igen, jó fejek. :)
2012. nov. 30. 21:59
 14/15 anonim válasza:
Nekem francia bulldogom van és lakásban tartom, de van egy kis kert is. Tapasztalatból mondhatom, hogy olyan lesz, amilyennek neveled. Borisz kicsi kora óta amstaff-ekkel és egy dobermannal bandázik és olyankor le se lehet lőne. Persze miután hazaérünk ki van ütve másfél napig :D de órákon keresztül képes rohanni a nagyokkal. A legjobb döntésemnek bizonyult, hogy a francia boci mellett döntöttem.
2012. dec. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi. :D
2012. dec. 11. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!