Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudtok mondani a sharperől?

Mit tudtok mondani a sharperől?

Figyelt kérdés
Kedves más kutyákkal? mennyi fent tartani? Miket lehet enni adni mien betegségei vannak.(Nem fatatiszta lesz hanem keverék és menhelyről hozom haz)tapasztalatokat is várok! :) +ami eszedbe jut
2009. aug. 18. 15:30
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
hupsz rosszul írtam sharpei
2009. aug. 18. 15:31
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Azt,hogy más kutyákkal hogy jön ki,azt nem tudhatjuk,mivel keverék (gondolom felnőtt) kutyáról van szó.A sharpiknak általában a bőrükkel,szemükkel,fülükkel szokott gond lenni,de mivel keverék kutya,ezért nagy valószínűséggel nem a rossz gének öröklődtek.

A táplálásnál szerintem mindenekelőtt a változatosságot kell szem előtt tartani,egy jobb minőségű száraztáp(nem chappi pedigree stb) főtt rizzsel,zöldségekkel kiegészítve szerintem megfelelő lesz.

Remélem sok örömet fog szerezni,és boldog élete lesz veletek!

2009. aug. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem felnőtt hane köjök 4 hetes és majd 8 hetes korában hozom el az baj hogyh ailyenn későn?
2009. aug. 18. 15:44
 4/12 A kérdező kommentje:
bocs a hibáért de már csak 10 percet maradhatok a gépnél
2009. aug. 18. 15:44
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy baj. 8 hetesen még nagyon pici. Addig elvileg az annyánál lenne a legjobb helye.
2009. aug. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
a legjobb tápot szeretném neki meg vennni mit ajánlatok a pénzben nincs határ:)
2009. aug. 18. 15:46
 7/12 A kérdező kommentje:
akkor még jót is tesz neki hogy késöbb hozom el jajj de jó azt hittem hogy rosszat fogok vele csinálni mert a többi tesóját már el vittték csak ő maradt és én most külföldön nyaralok és csak amire nyolc hetes lessz addigra érek haza :)
2009. aug. 18. 15:50
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem rizst és csirkét és répát adj neki ne tápot. Az a tuti amit te csinálsz!!!! Hidd el, hogy még a legjobb minőség sem ugyan az amit te adhatsz neki! (állatorvosok mondják ezt). Egyébként nekem van egy sharpei ismerősöm és ő nagyon aranyos más kutyákkal, mondjuk az emberektől fél ugatja őket. (szemére és a bőrére kell figyelni)
2009. aug. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősünknek van kettő is, de már teljesen ki van tőle, mindkettő olyan hogy a bőrét állandóan kenegetni kell olajjal különben kiszárad, meg a szeme fölötti részt kellett műttetni valamiért már kétszer is az egyiknek. A másiknak is hasonló gondja van már. Elég sokba van. De ha a pénz nem akadály akkor nyugodtan vidd haza. Ő főzni szokott a kutyáknak, mindenféle húsokat, rizst, nem tudom még mit. Más kutyákkal is kijön ha úgy van nevelve.
2009. aug. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Lenő a bőre a szemére és nem lát egy idő múlva a ráncok miatt ezért szokták megműteni,felvarrják,vagy kivágnak a bőrből. Eléggé alergiás bőre van épp a ráncok miatt,nem jól szellőzik stb ezért gyakran begyullad. Kezelni kell szinte folyamatosan kenőcsökkel. Viszont mivel keverék fajta,lehetséges hogy csak enyhe ráncai lesznek,és semmi gond nem lesz vele,jó lenne tudni milyen fajta volt a másik szülő.

Én is saját magam főzök a kutyámnak,/kis testü/ viszont a rízsért nincs nagyon oda,állandóan kiköpködi a tányérja mellé. Még akkor is kiválogatja ha vegyesen főzök neki mondjuk tésztával.

Újabban azt csinálom,hogy tartok otthon jó minőségű tápot is és egy kis marékkal adok neki étkezés után. Van,hogy megeszi van,hogy nem van,hogy csak eszik belőle. Rá van bízva. :)

2009. aug. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!