Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti örülnétek, ha a kutyát...

Ti örülnétek, ha a kutyát mindenhova be lehetne vinni Mo-n? Pl. élelmiszerboltba is?

Figyelt kérdés
Én csak attól félnék,hogyan toleránák ezt azok,akik nem szeretik a kutyákat.
2012. nov. 30. 20:20
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
96%
Élelmiszerboltba nem szívesen. Minden egyéb màs üzletbe tàmogatnàm.
2012. nov. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
63%

Nem.


Van kutyám, de úgy gondolom, van egy határ.

Vagy otthon hagyom, vagy a bolt előtt mindig kikötöm a kutyám, semmi baja nem lesz az alatt a 10-20 perc alatt.

Arról nem is beszélve, hogy ruhaboltban nem örülnék, ha szagolgatná a kitett bugyikat.

2012. nov. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
70%
Nem örülnék. Azért mindennek van határa. Van nekem is kutyám, maximálisan állatszerető vagyok, de bizonyos helyekre nem engedném be a kutyát. Például élelmiszer boltokba, éttermekbe, ruházati boltokba sem. meg úgy igazán egyik ilyesmi helyre sem. Mivel ha pl.: egy ruhaboltban kutya is ott van, figyeljek arra hogy milyen ruhát vegyek, plusz a kutyára is el ne menjen, nehogy kárt csináljon, stb. Nem. Ha olyan a helyzet a kutyus leül szépen az üzlet előtt és pont. Vagy ha tudom hogy boltba megyek, otthon hagyom.
2012. nov. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
27%

Nem örülnék neki.

Lehet h téged nem bánt de lehet h valakire rátámad a kutya.

Beviszed a henteshez és felzabálja a pult tartalmát. Odasz*rik az üzlet közepére, lepisálja a pult elejét.

Én egyébként is félek a kutyáktól.

2012. nov. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
95%
Én sem támogatnám. Nekem is van kutyám, de 10-ből 9 embernek olyan neveletlen a kutyája, hogy én azt már a futtatón sem tudom tolerálni, nem hogy egy boltban, ahol szeretek körbenézni, és nyugodtan vásárolni.
2012. nov. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
65%
Énsem. Múltkor egy nénikét egy számítógép üzletből penderítettek ki a kis zsebkutyuliával, és még a nénike volt felháborodva.
2012. nov. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
44%
na jó, én a többiekkel szemben nem bánnam...amerikában ez így van és szeintem ez igen is praktikus :)
2012. nov. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
90%
én vinném magammal. Viszont ezt engedélyhez kötném. Vagyis hogy legyen vizsga a kutyához hogy bemehessen ilyen helyekre. Ugyanis vannak olyan kutyák akik nincsenek begfelelően szocializálva és nem tudnának úgy viselkedni ahogy kell.
2012. nov. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
95%
Nem, élelmiszerboltba ne lehessen bevinni, vizsgával se. Majd valaki mutasson nekem olyan vizsgázott kutyát, aki nem szagol rá az illatozó kolbászra.
2012. nov. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
94%

Mindenhova nem, a kutyának se lenne egy nagy élmény ilyen nagy hipermarketben sorban állni a pénztárnál. Nem csinálhat bent semmit. Most így elképzelem,hogy mondjuk a tészták mellette találkozik két kutyus aztán ott szimatolják egymást, játszanak :D Én kutya szempontból nem értem miért lenne erre szükség.

Meg igen aki fél a kutyáktól lehet az a kutya akármilyen jól nevelt , neki elég kellemetlen lenne.


Viszont kutyastrand lehetne itt Magyarországon is :)

2012. nov. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!