Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Három kutyát autóban hogyan...

Három kutyát autóban hogyan szállítotok?

Figyelt kérdés
Normál autó. 3 box nem fér be egymás mellé a hátsó ülésre. 2 kutyát már utaztattam hátsó ülésen biztonsági övvel/hámmal, de hárman félek, hogy egymásra taposnának és nem lenne jó, ha emiatt elkezdenének egymással veszekedni. Akinek bármi tapasztalata van 3 kutya egyidejű utaztatásával, kérem, írja meg.
2012. dec. 1. 21:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy az új kutya menhelyes. Gondolom, a menhelyen meg kellett védenie a saját helyét, vagy ilyesmi. Itthon is külön fekszik, nem bújik össze a másik kettővel. Persze gondolom, idővel összeszoknak, csak azért érdekel mások tapasztalata, hogy az elején hogy csináljuk. De köszönöm az eddigi tippeket is!
2012. dec. 2. 00:30
 12/15 anonim ***** válasza:
Én ennél jóval többel is utaztam már, szabadon voltak hátul és aludtak.
2012. dec. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Figyi én az esetek 90%-ban olyan kutyákat ömlesztek a kocsi csomagtartójába akik még soha életükben nem látták egymást(szó szerint ömlesztés a dolog mert ha kiállításokra megyünk akkor mindenki hoz 2-3 kutyát plusz az emberek és akkor már egy darab box ne fér be de valahova be kell zsuppolni 6-8 kutyát) ha ők nem ölik meg egymást akkor ezek se fogják
2012. dec. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Esetleg az első ülésre nem lehet tenni? Én úgy utaztatom a kutyám (csak egy van), hogy hátra tolom az anyós ülést és oda teszem az ölemhez a kutyát (nem én vezetek).
2012. dec. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Most már mindegy, hogy miért csinálja, szoktasd le róla.
2012. dec. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!