Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért félek a kutyáktol?

Miért félek a kutyáktol?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy huskyt de igy?az utcán félek a nagyobb kutyaktol sokszor megis ugatnak mivel erzik rajtam hogy felek.Attol felek hogy ha a kutyam majd megnol ram fog tamadni a felelem miatt.Érdemes igy kutyat vallalni?Lelehet gyozni ezt a félelmet?Valakinek mar sikerult?Koszi a valaszokat
2012. dec. 4. 02:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Na meg lattam videot is interneten amikor kutya megtamad valakit.Kiraz a hideg,felek hogy velem is ez tortenne.
2012. dec. 4. 02:03
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát huskyt biztos, hogy nem.
2012. dec. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát én a huskyt egyáltalán nem ajánlom... főleg így.

Próbálkozz más nagytestű kutyával. Mondjuk Labrador vagy Golden retrieverrel!

2012. dec. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A saját kutyádtól nem valószínű, hogy félni fogsz, ha kölyökként kerül oda hozzád, mert észre se veszed, és a kis gombócból egy nagytestű kutya lesz.

Ha elmész vele kutyaoviba, ott is kölyök kutyák lesznek, akiktől remélhetőleg nem félsz, és ha minden jó, akkor a csoport tagjaival összebarátkozol, akkor sulin kívül is lehet kutyás programokat szervezni, és mivel az ő kutyájukat is kölyök koruk óta ismered szerintem tőlük sem félnél.

Meg, a suli azért jó, mert ott láthatod, hogy milyenek a kutyák, és majd rájössz, hogy nem minden kutya agresszív, és ha belemerülsz esetleg a kutyákkal való foglalkozásba, akkor tudni fogod, hogy melyik kutya az, amelyikkel jobb tartani a 20 lépés távolságot, és melyik az, amelyiket akár meg is simogathatod.

Én ajánlok neked , mint ahogy előttem is mondta valaki, egy goldent, mert ők nagyon szelidek, és barátságosak.

Szerintem simán lelehet küzdeni(bár, én sose féltem a kutyáktól).

Amú,gy régebben támadott meg téged kutya, és azért félsz?


+Amiket a neten látsz, ne vedd készpénznek, jó, igaz vannak kutyatámadások, de azért nem mindennaposak, valamint, ha egy kutya rádront, ha felé dobbantassz, és rákiabálsz, hogy NEM!, akkor valószínüleg megtorpan, és nem megy neked.

Sok sikert

2012. dec. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A huskyt én sem ajánlanám, inkább a golden és a berni pásztor, de kiskutyaként. Hasonló problémákkal küzdök, szerintem ha lesz a kutyusod, akkor nem fogsz tőle félni. Nekem is így van, bár a többi kutya még mindig problémás, de csak azok amiket nem ismerek személyesen, a kutyasuli sokat segít. Mindenképp sokat kell a kutyussal foglalkozni és vele lenni. Észre sem veszed hogy felnő, ugyanaz a kis cuki marad.
2012. dec. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Járj el kutya nélkül kutyaiskolába. Panaszold el mi a bajod ott. Először az ovisakkal próbálj meg sétálni stb. utána a legstabilabb felnőttel kezd barátkozni ha a sulin benne vannak, ha nem akkor keress másik iskolát :)


Ha félsz a kutyáktól akkor semmiképen nem nagytestűvel kéne kezdened szerintem.

2012. dec. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!