Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi kell ahhoz, hogy terápiás...

Mi kell ahhoz, hogy terápiás kutya legyen belőle? Hogy tudom felkészíteni, hogy tudunk levizsgázni, stb.

Figyelt kérdés

Tapasztalatok is érdekelnek!:)


Köszönöm a válaszokat előre is!


2012. dec. 4. 15:58
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot!:)


Igazából engem a kutyázós része jobban érdekel, mint a gyógypedagógiai, sajnos nem hiszem, hogy kifejezetten gyógypedagógusként tudnék funkcionálni, most sok is lenne a biológia mellé még egy szak.

Megélni végképp nem szeretnék ebből, csak gondoltam, ha már van egy olyan kutyám, aki látszólag igen alkalmas lenne a feladatra, és ezzel még örömet/sikerélményt is szerezhetek másoknak, akkor miért ne próbáljam meg?:)

(Szó szerint értettem, hogy max. ha a benzinpénzt kifizetik, annak örülök, mást nem is igen fogadnék el.)


Theia volt olyan kedves, és átküldte a vizsgájukról szóló videót, nagyon tetszett, szerintem nem lenne esélytelen, hogy nekünk is sikerüljön.:)


Az egyetlen, amiben elbizonytalanodtam, hogy sejtettem, hogy vannak olyan gyerekek, akiknél problémát okozhat, ha egy-egy foglalkozás kimarad.

Szóval ilyen szempontból át kell gondolnom, az életvitelem alkalmas-e egy ilyen feladat bevállalására.

(Félreértés ne essék, nem vagyok sem bulizós, sem kiszámíthatatlan, de lehet, hogy szeptembertől nappalin leszek, nyáron szeretnék kutyás táborba menni, stb...)


De ahol nem annyira lényeges, hogy szorosan ragaszkodjunk egy időponthoz, azt simán bevállalnám.



Az állatorvosi részt még nem olvastam el, mit jelent a megnövekedett állatorvosi költség?

Gyakrabban kell féreghajtani?...

(Szerencsére nagyon jófej a dokink, Dr. Soós Ferenc, így ha ez nem valami extra vizsgálatot jelent, akkor nem lenne baj... bár a DP szűrésről mintha olvastam volna valamit...)

2012. dec. 8. 22:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!