Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinti kutya ha megázik,...

Szivárvány kérdése:

Kinti kutya ha megázik, átázik a hóesésben a szőre, ti hogyan szárítgatjátok? Vizesen csak nem hagyhatom kint éjszakára, de a bezártságot viszont nem tűri.

Figyelt kérdés
Félek, hogy megfázik, de sajnos állandóan az esőben áztatja magát, jelen esetben a hóesésben rohangál... Ha éjszakára melegebb helyre zárom, azt nem bírja, csak az udvaron akar lenni... Valakinek van ötlete?

#vizes kutyaszőr #elázott kutya
2012. dec. 4. 21:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, még annyi javaslatom lenne, hogy a pokrócot cseréld le szalmára! Az sokkal jobb, elvezeti a vizet és könnyebben szárad. De az ugráló albérlők szeretik, ezért télen is használni kell élősködők elleni szert.
2012. dec. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Jelentem megtettem, beszalmáztam a házát... majd kiderül. Bement, nézegette, szagolgatta, ki-be járkált, szóval szerintem ismerkedik a dologgal. Igen, hallottam, hogy le kéne kezelni a szalmát! Mivel fújjam be? A kutyámon van bolhanyakörv, illetve be van kenve Frontline-nal is, szóval ő védve van...
2012. dec. 6. 22:14
 13/15 A kérdező kommentje:

Bent aludt!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Siker! Úgy tűnik bejött ez a szalma dolog! :)

2012. dec. 7. 21:34
 14/15 anonim ***** válasza:
Persze, hogy bement, biztos fázott a feneke:)))
2012. dec. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia! Lekezelni nem kell a szalmát, hiszen ha nem megy a kutyába bolha, nem marad benne. Esetleg vehetsz állatpatikában neostomosan ampullát, ez elég olcsó, és kicsit felhígítva, spriccelős adagolóba téve időnként befújhatsz a házába vele. Akkor tutibiztos a védelem :) Vagy ha van diófátok, tegyél a leveléből valami fedett helyre, és ha kiszárad, azt is beleteheted a házába. A diófa levelét nem szeretik a bolhák, kullancsok sem. Régen ezzel dörzsölték be az emberek az állataikat, illetve a fekhelyükre szórták.

Örülök, hogy használja a kuckóját! Az én kutyáim imádnak belevackolódni, hemperegni benne. Az üreges szálak amúgy is jó hőszigetelők, és kellemes illatuk lesz tőle :)

2012. dec. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!