Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szőrtüsző atka lenne? BŐVEBBEN...

Szőrtüsző atka lenne? BŐVEBBEN LENT!

Figyelt kérdés
A farkán van neki máshol nincs!Nem vakarja és nem is piros,igazán a szőre sem hullott ki teljesen de meg van ritkulva egy kicsit még is furcsállom ezeket a kis apró fekete pontokat!Olyan mint ha pattanások lennének csak a fehér váladék fekete színű.5 éves lesz a kutyám világ életében minőségi tápot evett(Acana,Orijen,Trainer,most Brit bárányos tápot eszik)minőségi kozmetikummal van fürdetve #1 All systems termékek.Nem is beteges szerencsére,szóval úgy gondolom az immunrendszere rendeben van,ráadásul most még Vetri Care DMG Liquid cseppet szed már egy hónapja.Foresto nyakörvet használunk.Orvosnál még nem voltunk mivel semmi komoly tünetet nem produkál bár azt nem is fogom megvárni csak gondoltam aki esetleg jártas ebben talán tud valami hasznosat mondani.A neten utána néztem de ott borzalmas képek vannak,viszont a kutyámnak nem ilyen a bőre.Teszek fel képet hogy meg tudjátok nézni.És nem kell nekem esni mert elviszem az orvoshoz(soha nem sajnáltam rá a pénzt) csak előbb itt hátha lesz valaki aki többet tud mint én.

2012. dec. 6. 11:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Még kép nélkül mondom ezt: Talán bőrgomba. De a doki vesz majd bőrkaparékot, abból megmondja, mi a baj. De várjuk a képet.
2012. dec. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez rüh is lehet.
2012. dec. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]


[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

2012. dec. 6. 11:33
 4/15 anonim ***** válasza:
Linkeld még egyszer, mert ezek nem jók. :)
2012. dec. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ezt távolról fotóztam hogy lássátok úgy is.

[link]

Rüh? hát nem hinném,hogyan lenne rühes mikor nap hosszat az ágyban heverészik? nagyon tiszta helyen van,bent a lakásban.és nem érintkezik olyan kutyával aminek bármi baja is lenne.

2012. dec. 6. 11:39
 6/15 A kérdező kommentje:

Bocsi itt vannak [link]


[link]

2012. dec. 6. 11:41
 7/15 anonim ***** válasza:
Még kép alapján is a rühre gondolok, de ha nem viszket, akkor nem lehet az. Egyébként nem kell "koszosnak" lennie hozzá, elég egy másik kutyus, és elkapja.
2012. dec. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem viszket neki.Gyönyörű a szőre az egész testén.kíváncsi leszek mit mond rá a doki!De addig is kérek még tippeket!
2012. dec. 6. 11:54
 9/15 anonim ***** válasza:
Mióta van neki ez? Lehet még csak a kezdő stádiumban van a dolog...Sajnos nem tudom pontosan megmondani, mi lehet. Bőrgomba, rühatka...passz. Szerintem minél előbb doki, nehogy továbbterjedjen.
2012. dec. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Utána néztem a rühnek.azt írják erős viszketéssel jár.és csúnya piros pöttyök jelennek meg és ilyen fehér a belseje.
2012. dec. 6. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!