Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ássa el a kutya az...

Miért ássa el a kutya az élelmet ha utána úgyis elfelejti?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 19:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Igen ösztön hogy elássa az élelmet a kutya de nem felejti el

a csontot vagy a száraz kenyeret azért ássa el a kutya hogy puhuljon

!!


és igen lehet nevetni azon amit irtam

:)

2011. febr. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Az én kutyám imádja a zsömlét, puhán is meg szárazon is. Ám ha jól van lakva, és kínálom neki röktön el is fogadja, és viszi olyan helyre ahol el tudja ásni.

Viszont Ő se szokta elővenni.


Én láttam olyan dokumentum filmet, ami a farkasok életmódját mutatta be. A filmben hideg tél volt, és amit zsákmányolt a pár evés után elásták.

Nem tom lehet, hogy ez megmaradt ősi ösztön, de mivel egy normálisan ellátott kutyának nincsen szüksége a vésztartalékra, ( ha nem ássa elő éhen hal ) így feledésbe merül az elásott dolog. Ettől függetlenül még lehet érzi az orrával.

2011. febr. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az enyém 4 hónapos korában kapott a boltból egy csontot. Azt akkor elásta, és valamelyik nap behozta a lakásba. Most 11 hónapos.
2011. febr. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Azért ássa el mert gondol az ínséges időkre is. jelenleg jól van lakva.

Elfelejteni nem fogja, mert a szagát érzi a föld alatt is.

2011. febr. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ősi ösztön;amit nem bírtak megenni,elásták,biztonságba helyezték a többi ragadozó elől.Az pedig nem valószínű,hogy elfelejti,legfeljebb nem szükséges előásnia(pl kap rendesen enni,lehet nem fogja kiásni-ez olyasmi,mint a macska:ha kap enni,nem fog egeret,ha nem,megfogja és meg is eszi)
2011. febr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!