Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Malamutunknak séta közben...

Malamutunknak séta közben folyton beleragad a tappancsába a hó és golyóvá összeáll, ha előtte bekenem valamivel az segít?

Figyelt kérdés
Gondolom azért van ez mert nekik szőrösebb a talpuk. Mivel lehet bekenni, van valami spéci krém? Bőr cipőcskére is gondoltam, de azt nem jól viselik a kutyák.
2012. dec. 7. 10:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
5-nek: persze, azért ilyen hótalpasak, imádja is a havat, de sétánál kb. 5 perc után jéggolyó lesz a talpában és megpróbálja kiharapni, vagy én leszedegetem, és ez így megy többször, ha friss hó van. Neki szeretnék segíteni, az hogy olvad utána az engem nem zavar, kerti kutyus.
2012. dec. 8. 11:53
 12/14 A kérdező kommentje:
Vazelinnel lehet kenni a talppárnáját? Vagy más zsíros krémmel? Komolyan zavarja, van hogy 3-4 cm jéggolyó lesz az ujjai közt, én se bírnék így menni.
2012. dec. 8. 12:06
 13/14 sippara ***** válasza:
Persze, nyugodtan kenheted, bár én maradnék a sima vazelinnél. Mi most megpróbálunk cipőt adni a miénkre, meglátjuk, hogy viseli :)
2012. dec. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Légyszi írd már meg hogy hogy viselte a cipőt! Bár mindegyik kutya más, csak kiváncsi vagyok. Köszi
2012. dec. 8. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!