Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meg fog halni most a kutyus?...

Meg fog halni most a kutyus? Van egy Yorkshire terrier kiskutyám, és sajnos egér mérget evett. Nem tudom mikor és azt sem hogy mennyit, lehet hogy nem is evett nem tudom, de ha evett mennyi idő múlva fog jelentkezni a tünet?

Figyelt kérdés
Eggyáltalán látni fogom hogy baj van?Ilyenkor milyen tünetek szoktak lenni?Lehet az hogy nem lessz semmi baja?Sajnos orvoshoz nem tudom most vinni,egyéb családi okok miatt.
2012. dec. 7. 12:48
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
2012. dec. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
13.08 Igen én is erről beszélek. Ez a helyes!
2012. dec. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan elhiszitek hogy több száz ezer forintért vett tenyésztőtől kutyát és nem tudja el vinni orvoshoz? Hagyjuk már. Ez a kutya 5000 ft volt egy szaporítótól.


Nem csodálom hogy nem kap orvosi ellátást... szerencsétlen állat.

2012. dec. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy hogy mennyiért vette, akkor is vigye az orvoshoz! Hogy eheti meg a mérget egy kutya? Nekem is van kutyám,a mérget olyan helyre teszem ahol nem tud hozzá férni. Vannak balesetek, de akkor vigye orvoshoz!
2012. dec. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyéb családi okok? Szarok minden családi okra, ha beteg a kutyám! Miért nem képesek felfogni az emberek, hogy kutya=VÁRATLAN KIADÁS. Minek kutya, hogy ha baleset éri, hagyjuk meghalni? Mert itt a gyakorin majd biztos kapsz segítséget, mi? Nem tudom, lehet én vagyok a hülye, de amikor beteg volt a kutyám, nem ide jöttem föl kérdezni, hanem azon nyomban elvittem orvoshoz. A saját két kezemben, a 20 kilós kutyát, gyalog. A doki pedig nem a szomszédom...Hihetetlen, mi? Szánalom a felsőfokon, amit sok ember leművel. Mert kutya az kell...na de ha baj van, a legtöbb amit tesz, az az, hogy feljön ide kérdezni.
2012. dec. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy eheti meg a mérget egy kutya? Nekem is van kutyám,a mérget olyan helyre teszem ahol nem tud hozzá férni."


Mondjuk speciel az enyémről a szomszédom gondoskodott... szegénynek annyi bűne volt, hogy folyton megugatta kerítésen keresztül a szomszéd cicáját...


Anyukám kutyája meg folyton döglött patkányokkal jön elő... a szomszédból (a szomszéd libázik) téved át időnként egy-egy mérgezett példány kóvályogva, a kutya meg elkezd vele játszani :S.


Eddig még nem evett belőle, általában észreveszik, és elszedik tőle, de egyszerűen nem tudják róla leszoktatni :(.

2012. dec. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült orvoshoz vinni??? Hogy van a kutya???
2012. dec. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Sziasztok!!Először is igen nem olcsón vettük,és nem azért nem viszem dokihoz,mert nem akarom hanem mert haláleset történt a családban,meghalt a férjem!!!!!!Örülök ha a gyereknek tudok enni adni,azt a pénzt most nem a kutyára költöm ha nem gond!!!!Másodszor drága anyósom pakolászott és kint hagyta a mérget elfelejtette bevinni!!!Azért köszönöm hogy ilyen megértők vagytok.Nem kell rögtön az embert lehordani mindennek!!!!Bocsmár hogy a gyerekem fontosabb!!!!
2012. dec. 7. 14:12
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, akkor sem tudunk neked mást tanácsolni, mint hogy vidd orvoshoz. Ha nem, hát nem. De akkor nem tudom mit akartál hallani. A férjedet sajnálom.
2012. dec. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod állatorvoshoz vinni (bár szerintem meg lehetne oldani, ha fontos lenne a kutya élete) akkor csak hívd fel és mond el neki mi történt. Valamit fog mondani mit csinálj, mit adj neki.
2012. dec. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!