Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek mennyi idő után szokta...

Nektek mennyi idő után szokta meg a kutyátok a ruhát?

Figyelt kérdés
Ma ráadtunk egy ruhát a kutyára és mint egy darab szar eldőlt és nem mer benne menni.:)
2012. dec. 7. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk eleinte próbálta rágni, de rájött hogy kint a hidegben jó..Szóval már másnap minden oké volt.
2012. dec. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nézzétek meg hogy jó e a méret... az én kutyámnak két ruhája is van, egy kötöt pulcsi féle: abba magától beleugrik joformán (csak a macsait nem találja el :D) meg van egy vizlepergetős normális tépőzáras kutyakabátja... elöször nem ment benne szinte lefagyott-azért mert kicsi volt neki (szűk volt) kicseréltettemnagyobbra ebben már vigan mászkál, csak zavarja... keverék kutyus szoval ő rá nincs olyan hogy pont jó, mert vagy hosszra rövid, vagy "lábra" ez is lábra hosszú és látni rajta hogy zavarja a mellkasán a lelogó rész... (meg fél a tépőzártól)
2012. dec. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem amstaffom van. Egy évesen, amikor az első telét élte, akkor édesanyám varrt neki egy nem vastag kis pulcsi szerűt. Semmi flanc, semmi csicsa. Bent a házban nem ment se jobbra se balra, de amint kiértünk a szabadba ugyanúgy ment mint ahogy szokott, bolondozott a hóban, észre se vette a ruhát
2012. dec. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a mi kölyök tacsinkat nem zavarta :)
2012. dec. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A méret az jó mert a lábán mozog a ruha nem tudom lehet hogy még furcsa neki.
2012. dec. 7. 21:09
 6/7 Bozsikrisz ***** válasza:

"mint egy darab szar eldőlt"

Ezen besírtam :D

2012. dec. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbáld először a lakásban egy kis nasival, jutalomfalattal ösztönözni, hogy menjen oda hozzád. Ha egy kicsit mászkál benne, hamar megszokja :)
2012. dec. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!