Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lánykutyások! Ti hogy oldjátok...

Lánykutyások! Ti hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Van egy kis szobakutyusom, elég idős már - többek között ezért, meg az előző gazdija "okozta" 3 császárja miatt nem volt ajánlott ivartalanítani. (a doki mondta, hogy ha tíz szemmel figyelem, és nagyon vigyázok rá, inkább ne essen még ezen is túl, még mielőtt nekem esnétek:)) A kérdésem, hogy ivaros hosszúszőrű lakásban tartott kutyusotoknak hogy oldjátok meg a tüzelése alatt, hogy tiszta legyen? Úgy értem, semmi szín alatt nem fürdethetem Ők havontánál többször, mert nagyon érzékeny, száradásra hajlamos a bőre. Viszont gondolom ez se tesz neki jót, hogy ilyenkor minden dolog ráragad, és úgy áll 3 hétig... Meg ilyenkor ugye szaga van.

Kinek mi válik be ilyenkor?



2012. dec. 8. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Langyos vízzel lemosod, sampon nélkül.
2012. dec. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is szukám volt. Tisztán tartotta magát. Szoktak rájuk pelenkát tenni, de én ezt természetellenesnek tartottam. Nem is volt rá szükség. Igaz nekem nem hosszú szőrű volt a kutya, de addig tisztogatta magát amíg a szőre is tiszta lett. És én nem éreztem, hogy szaga lett volna. De, ha nem tisztogatja magát rendesen, akkor szerintem, ha időnként csak a fenekét mosod meg, azzal nem fogsz ártani neki :)
2012. dec. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2 szuka bichonom van (hosszúra van hagyva mind2-nek a szőre)


nálunk mind2 tisztán tarja magát,nem érzünk semmi szagot!!

sose fürdettük meg őket emiatt,csak amikor már vége volt a tüzelésnek csak akkor..

2012. dec. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!