Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Véreset hányt a kutyám. Nincs...

Véreset hányt a kutyám. Nincs nagy baja ugye?!

Figyelt kérdés

Szóval az egész úgy kezdődött,hogy már 3om napja furin morgott a pocakja.Tegnap este már a vacsiját sem ette meg.Mielőtt felkeltem hány...Gondoltuk semmi komoly.Aztán kb 11.30kor VÉRESET hányt kétszer.Megijedtem , felhívtam apát és elrohantunk vele az orvoshoz.Sajnos semmi konkrétat nem tudott mondani.Lehet neki a kajától vagy komolyabb baja is lehet.Azt mondta,hogyha ma megint hányna hívjuk őt fel.Hétfőn eleve fel kell,hogy hogy van.Kapott két injekciót és két gyógyszert kell beadnunk majd neki.Kicsit megnyugodtam..de bennem van a félsz,hogy komoly baja van....Olvastam itt gyakorikérdéseken,hogy valakinek a kutyusa véreset hányt és meghalt.


Most pihen az én kutyusom néha csóválja a farkát , de nincs kedve játszani,enni,inni.

Yorkshire Terrier, 9 hónapos kislány.



2012. dec. 8. 13:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mi van a kutyáddal?
2012. dec. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Kíváncsi vagyok, mi lett végül. Nekünk is Yorkshire Terrierünk van, vele is hasonló volt, bár ő már nem olyan fiatal, 5 éves. Egy-két napja nem volt étvágya, nem volt hajlandó sem enni sem inni. Másik táppal próbálkoztunk, nem tudtuk miért olyan levert és miért nem eszik rendesen.

Aztán egyik nap sárgás-habosat hányt kétszer, utána pedig vért hányt. Elvittük az állatorvoshoz, aki pár másodperc alatt megmondta, hogy csúnya mandulagyulladása van, ezért nem hajlandó megenni a száraztápot, mert fáj neki a nyelés, és ezért van rossz kedve is, mert fáj a torka. A hányás oka is ez volt, és a véres hányás meg az erőltetett hányás miatt volt. Kapott egy injekciót, holnap kap még egyet. Addig is felvizezett száraztápot adunk neki, mert azt könnyebben lenyeli. Muszáj ennie valamit, mert nagyon legyengült. Elsőre látszott rajta, hogy nem akarja, de az első szem után látszott, hogy éhes, mert már kapott a következőt már nem kellett erőltetni. Remélem a következő injekció után hamar meggyógyul.

2013. dec. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Villiam Györgyné válasza:
50%
Nagyon rossz a véleményem egyes állat orvosokról , az én okos teljesen szelíd jó kutyám , most azért haldoklik mert egy kicsit bicegett mint kiderült meghúzódott egy ín , igen ám de nem lehet biztos ebbe az ember hát el vittük szegényt a jóságos doki bácsihoz , na persze 150 euróért kinyírta szabályszerűen az egészséges 2 éves állatot , mert ugye hiába könyörögtem ez egy jámbor állat azt csinálja amit mondok mindenképp el akarta altatni a rőntgenhez már a kábitó Inekciónál kinyúlt szegény állat , akkor már sírva kértem legyen ennyi elég de nem ő megakarta mutatni miért szedi el egy havi minimálbér felét , éreztem a zsigereimben valami nagy baj lesz kifizettem volna én a dupláját is csak ne őlte volna meg ez a felcser ,de nem szurkált a retek nagy bőszen , alig élt a kezembe hoztam el és elengedte , éjszaka már vért hányt reggel már hiába ment le neki az infulzió szerencsétlen még három napig szenvedett állandó szurkálás mellett felmondta a szervezete ezt az állatorvos által előidézett mérgezést nem élte túl ha egyből elaltatta volna végleg ez az emberi hulladék az is jobb lett volna .Amikor belenéztem a mocsok pofájába egy szemernyi megbánást nem láttam benne , elkérte a további kezelésekért a pénzt azt jó napot. Amúgy a kutyusomnak csak egy kis ingyulladása volt rosszul ugrott. Ezt azért írtam ki , hogy nagyon vigyázzatok mindig bíráljátok felül ezeknek a pénzhajhász alakoknak a működését 10 kutyából 5 öt ők nyírnak ki. Ez már az én fájdalmamon nem segít , ti soha ne essetek ebbe bele .
2019. febr. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Röntgenhez mi a fenének altatott? Én mindig lefogom őket. Sajnálom:(
2019. febr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!