Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudok választani? _...

Nem tudok választani? _ Menhelyi vagy tenyésztős?

Figyelt kérdés
Kutya vásárlás előtt állok, de nem tudom honnan vegyek. Konkrét elképzelésem nincsen, hogy milyen fajtát szeretnék és céljaim sincsenek vele.
2012. dec. 9. 09:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha egy vizslával jól elboldogulsz és sulis tapasztalatod is van, ráadásul nincs semmilyen elképzelésed, hogy milyen fajtát szeretnél akkor látogass ki a helyi menhelyre és nézz körül. Mondd el nekik, hogy milyen a kutyád és milyen természetű, méretű, energiaszintű kutyát szeretnél, majd ismerkedj meg néhánnyal, vidd el őket sétálni a vizsláddal együtt hogy lásd, hogy jönnek ki egymással.
2012. dec. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ha nincs álomfajtád és nincs konkrét komoly célod vele akkor nem tudom mi itt a kérdés :)

Nekem sem volt ezért van keverék kutyám menhelyről. Imádom!

2012. dec. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
48%
menhelyi kutyának általában sokkal jobb a természete : hűséges,barátságos és egész életén át hálás lesz azért hogy örökbe fogadtad :D
2012. dec. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

jaaaj, utolsó ezzel akkor butaságot irtál. A kutya az kutya. Az is szeret, és hűséges, akit tenyésztő ad el.

ha nincs konkrét elképzelésed, akkor válassz olyat ami a szivednek kedves. Mondjuk vizsla mellé eltudnék képzelni, egy kisebb termetű játékos szőrgombócot.

2012. dec. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem menhelyit ha nem tudod milyen fajtát szeretnél ráadásul megmentesz egy árva kutyust!
2012. dec. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nézz körül a menhelyen. Amelyikbe beleszeretsz. Nekem is így van kutyusom.
2012. dec. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

a 11-es nagyon jót írt, fontos, hogy jól kijöjjön a régi és az új kutya, ezért jó, ha találkoznak többször, és megkedvelik egymást, mielött hazaviszed az újat. (Lehet, hogy tudod, ha már ilyen szépen foglalkozol a vizslával, hogy majd őt az új mellett ne hanyagold el, ne érezze magát háttérbe szorulva)

És szerintem is menhelyi.

Én 5 hónapos keveréket vittem haza, irtó jó természetű, kezdetben sokmindentől félt, de most már nagyon szeret sétálni, kutyasuliban nagyon ügyes és tanulékony volt.

2012. dec. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!