Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hideg vagy langyosabb vizet...

Hideg vagy langyosabb vizet adjak ilyenkor már a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Panel kutyáról van szó (labrador). sokat szoktunk lent lenni és most is sétáltunk egy jó nagyot és imádja élvezi a hamat rohangál és közben harapja a földön a havat. amikor feljöttünk nem hideg hanem langyos vizet adtam neki. valamint adhatok a kutyának húslevest? a hús leves alatt azt értem, h egy darab csontot megfőzök neki répával meg krumplival egy kis fazék vízben egy pici delikáttal és annak a levét megihatja?
2012. dec. 9. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Kaphat húslevest.


Miután felértek ne igyon félóráig csak utána. akkor már mindegy milyen vizet kap.

2012. dec. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és a megfázást, hogy kerülhetem el ?:)
2012. dec. 9. 20:23
 3/10 anonim ***** válasza:

- delikátot hanyagold

- víz mindig legyen neki kikészítve, jó az úgy ahogy megtalálja

- akkor fázik meg, ha túlfűtött lakásban tartod, és kint hozzászoktatod az idétlen kutyatakaróhoz. Alapesetben semmi nem kell neki, van bundája, megnő. Az aljaszőrit ne keféld ki nagyon, attól nem fog fázni.

2012. dec. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A leves nem szomjoltó. Az táplálék.

Mielőtt lementek, kiteszed a vizet, feljövetel után pedig akkor igyon, ha már lenyugodott a lélegzése.

2012. dec. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Szilvi & Argos ***** válasza:
A húsleves langyosan élvezetesebb a kutyáknak, fokozza a hő az ízét :)
2012. dec. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Húsleves mehet bár a delikát mint ízfokozó felesleges, mert a kutyának más az ízlése mint nekünk.Én inkább pici sót tennék.Lesznek akik majd azt mondják,a delikát káros a kutyának meg sok ilyen sületlenséget,ne foglalkozz velük ha úgy érzed nyugodtan tegyél a levesbe delikátot.Semmi baja nem lesz neki.A répát azt tedd a kajájához etesd meg vele,a krumplit is megeszi de felesleges ballaszt, mert a krumpliba levő keményítőt a nem tudja lebontani a szervezete a kutyának.

A séta utáni itatással egy lényeges dolog van szerintem,mindig szoba hőmérsékletű legyen ne jéghideg,az én kutyám előtt mindig ott a víz .Ötödiken lakunk.

2012. dec. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A húsleves kell a szervezetének, nem csak azt a száraz dolgot eszi. Én is szoktam. Nem kell delikát bele, csak egy kis csipet só. Megfőzöd neki és megeszi. Én a levesbe zöldséget nem teszek, hanem csak csontot és a legolcsóbb fajta száraztésztából egy keveset. A víz mindegy. Mindig legyen előtte kint tiszta víz, majd ha úgy érzi akkor iszik.
2012. dec. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Krumplit SOHA nem adunk a kutyának mivel nem tudja megemészteni és akár bele is pusztulhat! Nekünk két kutyánk van és mi mindig főzünk nekik húslevest mindig más húsból pl.: csirkemáj, pulykacomb, vaddisznó aprólék, disznó comb valamikor sima csontból. kevés són kívül semmi más ízesítő fűszert nem rakunk bele, de zöldségből minél többet. pl: sárgarépa, fehérrépa, brokkoli, zöldbab, rizs. Egyszerűen imádják. Egyszerre meg szoktunk nekik főzni egy jó nagy fazékkal és azt kis fagyis dobozokban lefagyasztjuk vagy hideg helyre tesszük. Inni meg sima hideg csapvizet kapnak idebent amiből akkor isznak mikor akarnak.
2012. dec. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves 8as.


Semmi értelme megfőzni a zöldséget a kutyának mert csak veszít a vitamin tartalmából. Főzés helyett én reszelni vagy esetleg turmixolni szoktam.


A főt krumplitól a kutyának pedig semmi baja nem lesz. Több tápban is található ilyen alapanyag. Azt hiszem hogy acanaba is van krumplis meg a legtöbb taste of the wild-ba is van burgonya.

2012. dec. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Szilvi & Argos ***** válasza:
Diesel jól mondja!!!
2012. dec. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!