Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 1,5éves yorkim. A...

Van egy 1,5éves yorkim. A páromat mindig megmorogja mikor az hazaér. Miért?

Figyelt kérdés
Nem szeretik egymást, mert a kutyám néha rosszul viselkedik, ide oda pisilget mikor olyanja van így a párom kifejezetten útálja őt.A falkavezér én vagyok, de őt egyáltalán nem tiszteli, sőt ha veszekszünk akkor a kutya szintén megmorogja a páromat.Tegnap késő este érkezett haza a kedvesem,a kutyusom felriadt,mint egy őrült ugatott az ajtónál,de mikor a párom belépett a lakásba akkor abbahagyta az ugatást és morgásba kezdett..jaj nem tudom mit tegyek...el vagyok keseredve...azért azt hozzá kell tennem,hogy hogy általam nagyon nagyon szeretve van

2012. dec. 10. 11:09
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

és a kutya retteg.... tudom,hogy igazatok van,csak azt nem tudom mit kéne tennem??hány órát futtassam ,hogy levezesse az energiáit?az etetésnél én eszek elősször úgy teszek mintha beleennék a kajájába,az ajtón én megyek elsőként,s be is,ő okosan kivárja még jöhet,a szobába ha behívom bejön,ha intek egy szó sem kell kimegy,póráz nélkül sétálunk,egy fél szavamra visszajön,sőt ha hátat fordítok neki,már szalad is felém,jöhet kutya macska,bármi,csak rám figyel.már másokat nem ugat meg mikor a lépcsőházból hallja a mozgást az ajtón keresztül,de a páromnál majd megőrül mikor az megérkezik.

nem tudom mit nem csinálok jól...el vagyok keseredve nagyon..

2012. dec. 10. 11:48
 12/25 A kérdező kommentje:
rászólok ha morog,én sosem kiabálok,ha dorgálni kell,akkor maximum megfogom a nyakán a szőrt és picit megrázom,közben mély hangon elmondom neki mi bajom vele
2012. dec. 10. 11:49
 13/25 A kérdező kommentje:
nekem nem ő az első kutyám,eddig a többit sosem kellett igazán így nevelnem,szinte magától kialakult minden,annyira magától értetődő volt,szavak nélkül is értettük egymást.De ezzel a kislánnyal más a helyzet.
2012. dec. 10. 11:52
 14/25 anonim ***** válasza:
8%

Papucs.

A kutya se hü.lye, látja, hogy te parancsolsz neki, ergo, ez őt is feljogosítja.

Vissza kéne fognod magad, és a papucsból férfit kreálj, akkor helyrebillen az egyensúly.

2012. dec. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Ez miért is jogosítaná fel a kutyát? A kutya akkor se parancsolhat(na), ha cigánygyerekek potyognak az égből.
2012. dec. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
72%
A kutyád lepisálja a párod helyét és te vagy a falkavezér *hahahahahahahahahaha*
2012. dec. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam ki a kérdést,hogy cinikusan nevessetek rajtam,bár örülök,hogy van akit ez mulattat.akkor mondom másképp,nekem szót fogad,velem jó kutya,csak olyan mintha néha belebújna a kisördög.Nem tudom ez a mérhetetlen ellenszenv miért alakult ki benne,mondjuk kölcsönös a másik részről is.Ez a pisi dolog engem is baromira zavar,mostanában elég ritka,de van mikor megteszi és fogalmam sincs miért.Meg a morgás,őrület,nem lehet hogy fél tőle azért morog??
2012. dec. 10. 12:14
 18/25 anonim ***** válasza:
Papucsod van, hányszor mondjuk még? Mégis mit vársz?
2012. dec. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
nem értem a papucs jelzőt,mert a párom baromi határozott férfi,elég egy hangos szó és mindenki összerezzen....más opció??mert szerintem ez nem illik rá ez a papucs jelző,bár és most mosolygok :)
2012. dec. 10. 12:34
 20/25 A kérdező kommentje:
a kutya kitér az útjából,kerüli őt,ha meglátja kiszalad a szobából is,ha behívom és a párom elég ha csak ránéz,akkor hiába hívom nem mer hozzám bejönni,maximum nagy bíztatás árán
2012. dec. 10. 12:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!