Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megtudná-e mondani valaki...

Kökényesi Edit kérdése:

Megtudná-e mondani valaki hogy az alábbi képen lévő kiskutya milyen idős lehet? Mit lehet neki enni adni? Most találtuk az utcán ezért nem tudunk róla semmit.

Figyelt kérdés

Esetleg egyéb információ ami hasznos lehet a tartásával kapcsolatban. Esetleg milyen fajta lehet.


[link] Jpg



2012. dec. 12. 07:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igen, be kell őt is. 3500 ft, de az interneten mindent megtalálsz a chipről. Ha nincs benne chip, a következő veszettség elleni oltást nem kapja meg a kutyád, amíg nem tetetsz bele chipet, ráadásul még több tízezres büntetést is kapsz. Úgyhogy inkább egyszer 3500 ft, minthogy akár 50 ezres büntetés.
2012. dec. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

első és második vagyok

bocsika én nem ere a kiskutyára gondoltam amikor fent írtam...

Ez valami tacsi keverék kutyus szintén 3 hónap körüli, nagyon édes :)

2012. dec. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen utána néztem és több helyen is olvastam hogy kötelező lesz, akkor mi is megcsináljuk hát igen nem akarok büntetést fizetni :D első második nem baj :D az a lényeg h 3 hónapos körül van XD köszi mindenkinek :D
2012. dec. 12. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!