Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma véletlen összeszabadultak...

Ma véletlen összeszabadultak a kutyák nálunk, és a Husky kan kutyánk, "felcsinálta" a Beagle szukát. Mekkora baj lehet ebből?

Figyelt kérdés

Arra sajnos nincs pénz, hogy állatorvoshoz vigyem...

Lehet baj a méretbeli különbség miatt a fialásnál?



2012. dec. 12. 22:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
71%
igen a méretkülömbség miatt lehet gond a szülésnél. de nem biztos, hogy felcsinálta jó lenne orvossal beszélni. én a kanit ivartalanitottam , olcsóbb és veszélytelenebb.
2012. dec. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
az alomfelnevelése a sokszoroába fog kerülni az ivartalanításnak. Ha ennyire nincs pénzed próbálj meg állatvédő szervezeteket keresni, hogy tudnak e segíteni van e valahol akciós ivartalanítás vagy valami.
2012. dec. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
41%

És nem utolsó sorban a szuka szerintem csúnyább is ellés után, és rá is kockázatos az egész.

Rosszabbul jársz ha hagyod szülni, mert az sem megoldás ha leadod a kölyköket vagy kirakod őket valahol.

Amúgy hogy fért bele egy feltételezem kis testű bejglibe egy relatív nagy testű kan?:D

2013. jan. 6. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!