Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik lenne jobb Purina Pro...

Melyik lenne jobb Purina Pro plan vagy Brit Care Junior Large fél éves berninek?

Figyelt kérdés

A Purina Pro- ban 19% bárány hús van, 9% rizs.

A Brit Careben nincs leírva mennyi % a hústartalma.

Melyik jobb, árban megegyeznek kb.


2012. dec. 14. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Brit Care minőségileg sokkal jobb!! Én is azzal etetem a fél éves goldenemet.
2012. dec. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A pro planban van kukorica, amire a kutyák allergiásak. A Brit Care-ben nincs kukorica, sem más allergizáló anyag.
2012. dec. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Brit care mindenképpen. Aztán ha a kutyus felnőtt akor ott van a Taste of the wild ami szintén hasonló árban van viszont minőségben megint jobb :) csak ebből nincsen kölyök táp. Vagy ha megtetszik akkor adhatsz neki a halasból annak alacsonyabb a fehérje tartalma.


1éves korában már válthatsz rá akkor úgy is magasabb fehérjére van már szükségük.

2012. dec. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Okés köszi, akkor a Brit Care lesz, már 1 kg rendeltem is és ízlet neki. Tehát remélem megfogja enni, elég válogatós. :)
2012. dec. 14. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!