Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek van Coton De Tulear...

Kinek van Coton De Tulear fajta kutyája? Tapasztalatok? (az is írhat akinek nincs)

Figyelt kérdés
Ha jól olvastam ő is bichon fajta közé tartozik. Ez a kutya fajta itt magyarországon mnég nincs túltenyésztve ugye? Szerintem nagyon édes, tudnátok nekem mondani róla 1-2 SAJÁT véleményt, tapasztalatot (most léccy ne írjátok hogy a google a barátom, mert a googlen csak fajtaleírás van stb..)
2009. aug. 22. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát mivel itt szinte seniinek nincs szerintem, így nem hiszem h tudna bárki is véleményt mondani.Ilyet szeretnél? szerintem ne vegyél mert vagy nem találsz vagy ha találsz akkor az nagyon drága, ha megtudod fizetni az persze más.Ha itt M. országon tul lenne tenyésztve akkor sokan ismernék.Én még nem is halottam róla: D
2009. aug. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:D köszi a választ, hát akkor körbenézek más fajták után
2009. aug. 29. 15:14
 3/5 anonim ***** válasza:

hát én szerintem ilyen kutyát láttam Egerben, annyira szép és édes volt!!

elöttünk ment át a zebrán.... elöször azt hittem h keverék de rájöttem h ilyen fajta (eléggé tisztában vagyok a fajtákkal, sztem nem tévedek)

Sztem nagyon jó fajta, de sajnos személyes tapasztalatom nincs velük kapcsolatban mert ritka fajta.

2009. szept. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszik ez a kutyus.RÁADÁSUL SEMMILYEN ÖRÖKLETES BETEGSÉGÜK NINCS:)...nem tud valaki tenyésztőt az országba?
2009. szept. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom még aktuális e, én is nagyon kedvelem a fajtát. Személyes tapasztalatom nincs vele kapcsolatban, de azt tudom, hogy ez egy kifejezetten egészséges és hosszú életű kutyácska.Állítólag még emellett nem is olyan félénk mint a többi bichon. Szeret kirándulni és túrázni.

Tenyésztőnek itt van ez, de több fajtát tart:

[link]

[link]

Viszont az biztos hogy nagy ritkaság és ezáltal drága kutya, de nagyon édes :)

2009. dec. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!