Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eltűnt a kutya, de mégis hogy...

Eltűnt a kutya, de mégis hogy kerítsem elő?

Figyelt kérdés
Végigjártam már a falut... nincs. Szóltam egy csomó embernek ha látják hívjanak. De 2 napja semmi. Nagy kutya, nem lehet nem észrevenni. Mégis hol keressem? Hova mehetett? Bármi ötlet? Vagy csak várjak majd hazajön?
2009. aug. 22. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szia. a szomszédok megkérdezése jó ötlet volt, ezt folytasd, sőt, sztem a boltban, kocsmában és más olyan helyeken is kérdezz, ahol sok ember gyűlik össze.

készíts szórólapot, ha van fotó a kuytáról, másold rá, ha nincs, írd le a kinézetét. ha nem gond, ajánlj fel jutalmat is.

a neten vannak ingyenes oldalak, ahol a hirdetések közé felteheted, írd ki pl. az iwiw üzenőfalára és ha van helyi újság vagy honlap, tedd be apróhirdetésben.

ennyi jutott eszembe, a legutóbb a szórólapozás segített egy eltűnt cica ügyében

sok sikert!

2009. aug. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Állatmenhely, sintértelep, esetleg az állatorvost is meg lehet kérdezni, hová szokták vinni ha esetleg befogták. Remélem hamar megkerül.
2009. aug. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne csak a faluban keresd, egy kutya egy nap 10 kilométert is simán megtesz. Csinálj plakátot, lehetőleg fényképpel és járd körbe a környező falvakat, állatorvosi rendelőket, menhelyeket és sintértelepeket. Azóta már messzire juthatott, de az is lehet, hogy egy sintér befogta.
2009. aug. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A kutyád adatait kérlek küldd el ide: kutyus@velvet.hu

(Név, nem, kor, fajta, ismertetőjel, chip, stb., + egy fénykép). Elveszett-talált kutyás fórumokra fog felkerülni, ahol több állatbarát illetve mentéssel foglalkozó ember követi nyomon és párosítja az elveszett-találtakat.

Te is nyomon tudod követni:

[link]

[link]

[link]

Fényképes plakátkészítés: állatorvosi rendelőbe, buszmegállóba, bolt elé (ahol sok ember megfordul) kitenni, 1-2 db-ot a szomszédos falukba is átvinni.

Értesíteni a környező menhelyeket, sintértelepeket, adataidat otthagyni, és 1-2 hónap múlva is vissza kell látogatni, ha egy kutya elveszik, nem azt jelenti, hogy másnap a menhelyen van!

Drukk, hogy meglegyen!

2009. aug. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb 2 hete tünt el a yorkim Debrecenben:)

Háát eléggé letettem arról h meglesz ..

én szóltam egy internetes portálnak..kiragaszgattam a fényképes eltünt a kutyám plakátot..újság plusz rádió..mire mindent kifizettem másnap reggel jött egy szomszéd utcában lakó nő,h látta a plakátot nála van:D.ja és egy kis pénzért többet tesznek az emberek a mai világban...én 5ezerből megúsztam..:D

remélem sikerrel jársz!!

2009. aug. 23. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha fiú kutya és már öregebb, régóta a gazdája vagy akkor egy héten belül hazahozza a gyomra... Hagyd nyitva résnyire a kaput, vagy figyeld gyakrabban az utcát!!


Nekem is szökött már így ki kutyám aztán hazajött, de én a nyakörvbe bele szoktam égetni pákával a telefonszámomat meg a cimemet, olyan is volt már hogy felhívtak hogy megtalálták a kutyát valahol..


Keresésnek semmi értelme, nem fogod megtalálni...



Ha egy hét után sem jön vissza akkor járd végig a sintértelepeket, hátha befogták, esetleg már most is bejelentheted az eltünését és leírást adhatsz róla vagy fényképet vihetsz róla ha van hogy értesítsenek!!


Ha egy hónap múlva sem kerül elő akkor szerintem keresztet vethetsz rá...

2009. aug. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!