Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az Állatbarát Alapítvány...

Az Állatbarát Alapítvány Kuratóriumának Elnöke milyen mélységben avatkozhat be a menhely irányításába, életébe?

Figyelt kérdés
2012. dec. 17. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha az alapítványé a menhely, akkor gyakoratilag ő a főnök.
2012. dec. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos igen, köszönöm a válaszod!
2012. dec. 17. 09:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért sajnos?
2012. dec. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
MIvel ő az elnök, ezért ő a vezető ... mi ebben a kérdés?
2012. dec. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azért sajnos, mert bábuként rángatja a dolgozóit, és sorozatban rossz döntéseket hoz egyedül! A menhelynek 8 dolgozója van, 4 irodai és szintén 4 gondozó. Az arány jó, nem? Azok a szerencsétlenek a belüket kidolgozzák a közel 200 kutyával, sőt ha bemennek megmelegedni szóvá teszik....! Ha netán valami balul sül el, levonják az amúgy is alacsony fizetésükből. Azt sem tudják milyen kutyák vannak bent, mivel az irodából csak a dohányzóhelyig jutnak el. A gondozók véleménye nem számít, ha javasolnak a kutyákkal kapcsolatban valami olyan megoldást hogy jobb legyen szerencsétleneknek. Ha orvos kell, arról meg ne is beszéljünk, majd....

Csalódott vagyok, mert én mindig azt hittem hogy egy ilyen helyen csak azok dolgoznak akik teljes odaadással , szívvel-lélekkel csinálják! Hát sajnos tévedtem! :(

2012. dec. 18. 09:25
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy látom itt sajnos valóban nem a kutyákról szól a történet...! :( Nem lehet valamit tenni az állatok érdekében? Esetleg beszélni a vezetővel...?
2012. dec. 25. 13:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Te magaddal társalogsz?


HA szerinted nem megfelelő az ellátás, a kutyák nem jutnak orvoshoz, akkor tégy feljelentést.

2012. dec. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!