Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy border collie-nak elél...

Egy border collie-nak elél napi -fél óra séta reggel -2 óra séta fél 2 - kor -1 óra séta este -1 óra tanítás heti: -3 x frisbee -1 x agility?

Figyelt kérdés
border collie , kutyasétáltatás

2012. dec. 17. 14:18
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

tiával mi a baj? csak érdeklődöm, privátba is írhatod - már ha nem bánod.

gyll... na ő nagyon bejövős.

2013. jan. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Ne haragudjatok, de a Poseidonban nem a küllem, hanem a jó munkavonal a fontos. Aki Tiát azért nem tartja jó kutyának, mert nem a legeslegszebb hosszú szőrű bozontos show kutyákat pottyantja ki, akkor nem kell róla véleményt mondani! Fantasztikus munkakutya, és úgy gondolom, nekem van jogom mondani ezt, mivel személyesen ismerem őket! Zsuzsinak fantasztikus kutyái vannak, mind küllemre, mind munka vonalra.
2013. jan. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

szerintem it senki sem mondta, hogy tia csúnya, vagy hogy ezért mennyire rossz kutya.

nekem pl tetszik külsőre, a hosszú, rövidlábú vonatok marha nagy szőrrel meg nem. ennyi.

2013. jan. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

sztem több kennelt is nézz meg, mert tavasszal máshol is lesz kiskutya. Szerintem érdemes.

És ne feltétlen munka vonalat válassz, mert velük nagyon nehéz bírni, azonban ne is csak show bordert, mert többségben nem olyan agilisek.

Nekem is olyan kutyusom van, ahol a szüleinek vannak kiállítási, valamint sport (agility, terelés) eredményei is. Ők tökéletesek :D

2013. jan. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) A future-hope kennel tetszik a legjobban meg a blessed borders :) Szerintem egy poseidonos kutyi nem érezné jól magát(fõleg hogy 1. kutya) :)
2013. febr. 5. 22:44
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a Poseidonos kutyát soknak érzed magadhoz akkor a Blessed Borders "még több" - ebben az esetben maradj a Future Hope-nál.
2013. febr. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
ok :) Nekem azt mondták hogy a legaktívabb kutyák Poseidonosok :D
2013. febr. 6. 15:33
 28/32 anonim ***** válasza:

Szerintem mondjuk ez nem kennel függő, bárhonnan születhetnek hiperaktív, de ugyanakkor lustább kutyák is.

Én azt mondom, nyugodtan nézz szét az akkor aktuális almok között, kérdi ki a tenyésztő véleményét, hogy te egy nyugodtabb kutyát szeretnél, és esetlegesen ha el tudsz jutni többször is nézd meg a kiszemelt kutyusokat, és hidd el, hogy még neked is fog menni a kiválasztás.

2013. febr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Hát max annyi h sok agilitys kutya került már ki a Poseidon kennelből, de ez nem jelent semmit. Párosítás függő!! De pl mostanában a Blessed Bordersnél előszeretettel használnak egy munka vonalas kant, akitől tök pörgős kis kutyák születnek - én a mostani alomból ismerek 2t és egyik sem az a nyugodt típus.
2013. febr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

a future hope-os alom van gyllel ugye? sztem az az alom lesz neked a megfelelő akkor.

a blessed borders nagyon elment munka, terelő irányba. azt baromi jól nyomják, de neked sztem nem egy ilyen kutyára van szükséged. hallottam onnan kutyiról, aki valszeg nem a megfelelő gazdival került össze és most szívnak is miatta. én sem mertem elsőre, lakásba bb kutyát bevállani, pedig az csak "félmunka" alom volt, de én már nem is érdeklődtem. pedig nagy vágyam lenne egy munkavonalú, de még nem lehet...

a poseidonos alomból ugye az apa full terelő vonalú, sztem azok a kölykök nagyon aktívak lesznek, sima házi kedvencnek sztem annyira nem jók, hobbi sportra pl. már el tudnám képzelni.

2013. febr. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!