Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja?

Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
A kutyam nem eszik, hány, rosz kedve van ,lusta...állitolag ez egy nemi betegseg:((de kivancsi lennek menyi az eselye h eletben maraf?? Mert nagyon szeretem...fajna ha elveszitenem:(((

2012. dec. 17. 14:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nemi betegség?? És ki mondta neked?
2012. dec. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Àllatorvos..
2012. dec. 17. 15:01
 3/13 anonim ***** válasza:
Az nem állatorvos, aki ilyet mond. Vagy nem a teljes diagnózisát írtad le. Másik orvoshoz vidd el sürgősen.
2012. dec. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 kevibetyar válasza:
Milyen idős , és milyen fajta kutyus? mert ezek alapján nagyon sok minden lehet, mióta tart, valamint történt e előtte valami különleges dolog ? a nemi betegség szerintem inkább lerázó szöveg mintsem hogy vélemény,tanács.
2012. dec. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Bichon havanese,lány kutyus körülbelül egy hete tart.
2012. dec. 17. 15:54
 6/13 A kérdező kommentje:
Tavasszal lesz 1éves...
2012. dec. 17. 15:55
 7/13 anonim ***** válasza:
Az én kutyám 2 hete kezdett el tüzelni, pár napig durcás, undok, lusta rosszkedvű volt:) remélem Nálad is csak ez az oka! De vidd el egy rendes orvoshoz, aki megvizsgálja!
2012. dec. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A te kutyusod evett? Egyébként voltunk orvosnál kapott négy ìnekciòt :/
2012. dec. 17. 16:19
 9/13 A kérdező kommentje:
Ma megyünk ismét. Majd 5 kor indulunk..hátha kiderül mibaja van.:)
2012. dec. 17. 16:23
 10/13 anonim ***** válasza:

Kevesebbet evett, de azt is úgy, mint amikor túrkál a gyerek a tányérjába... Kikereste a tápjából az egyszínűeket, és azt ette meg valamilyen szisztéma szerint:D Szóval piszmogott látványosan, de 3-4 nap alatt visszatért az étvágya.:)

Mivel a Tied egy hete rosszul van, én mindenképp kideríteném, mi baja van, mert nagyon le fog gyengülni! Mire kapta azt a 4 injekciót, nem mondott valami megállapítást az orvos?


kicsit off: én is nagyon-nagyon nehezen találtam meg azt az orvost, akihez járunk. Olyat akartam, aki nem csak hogy szereti az állatokat, de mindig, bármi baja legyen, lelkiismeretesen átvizsgálja, és nem dobja ki a rendelőből az ötödik perc után. Szerencsém lett, tündéri doktornő és tündéri asszisztensnő, imádják a kutyusokat, nyugtatgatják vizsgálat közben, nem lekezelőek (ami néhányszor elég jól lett, pláne ha megijedve viszi be az ember a kutyusát, esetleg magát hibáztatja, ha beteg lesz! én nagyon tudok őrlődni), ha otthoni kezelés kell nekik, mindig megmutatják, hogy csináljam, szóval türelmesek, hozzáértőek, és kutya és gazdibarátok:))

Merrefelé laksz amúgy?

2012. dec. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!