Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám összepisil mindent!?...

A kutyám összepisil mindent!? Nagyon fontos!?

Figyelt kérdés
Van egy 6éves yorkshire terrierem és a szobában mindent összepisil. Ez az új mániája, azelőtt soha nem pisilt össze semmit. Segítsetek, hogyan szoktassam le róla??!
2012. dec. 17. 18:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Először is meg kell nézetni orvossal, mert ez inkább egészségügyi probléma miatt lehet. Felfázás stb.
2012. dec. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2012. dec. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5%

a kutya nem a szobába való,és ha le akarod szoktatni

a szobába hugyozásról, akkor köss egy csomót a "farkára".

2012. dec. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is vidd orvoshoz.
2012. dec. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2012. dec. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor megy ki az udvarra, amikor ki szeretne. Gondoljátok h valami egészségügyi probléma?
2012. dec. 17. 18:44
 7/11 anonim ***** válasza:
nem, csak o a fonok otthon tehat azt csinal amit akar. "A rossztett lehet akár annak is tünete, ha a rangsorban problémák vannak. Ilyen lehet a lopás (nem tiszteli a kutyánk a tulajdonunkat) vagy ha a korábban szobatiszta, egészséges kutya újra bepisil"
2012. dec. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Azért egy kivizsgálás nem ártana. Ti is megnyugodnátok, ha pedig baj van, időben tudjátok kezelni. Ne járjatok úgy, mint én a cicámmal. :(
2012. dec. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy nem tudja visszatartani, míg kiér az udvarra. Egy kutyának vese homokja volt, akkor csinálta ezt.
2012. dec. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most hogy így olvasom a kommenteket, szerintem is a falkavezérséggel van a gond. Bevallom saját hibám, én tehetek róla, ellett kényesztetve és azthiszi, hogy ő a főnők.
2012. dec. 17. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!