Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajta a leghatékon...

Melyik kutyafajta a leghatékonyabb macska távol tartó?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalat érdekelne elsősorban! Inkább viszonylag kisebb testű kutya jöhetne szóba. Elegem van belőle, hogy a szomszédok macskái mind hozzánk járnak fosni. Már szinte mindent kipróbáltam, sikertelenül.

#kutya #macska #kert #macska elzavarás
2012. dec. 21. 15:01
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Még egyszer és utoljára elmondom, hogy nem csak a macskák miatt akarok kutyát!!! Mindig is volt kutyám, de sajnos pár éve nincsen. Elég szép gondozott kertem lett közben és ezért nem erőltettem, hogy legyen kutya. Viszont mivel kicsi gyereken van nem szeretném, ha a macskasz.rban játszon! Ja és a tigrises példa jó nagy hülyeség volt ,mivel a kutyák normál esetben nem járkálnak a szomszédba a macskákkal ellentétben!
2012. dec. 21. 15:42
 12/21 anonim ***** válasza:
66%
Fogadj örökbe egy bármilyen (neked való temperamentumú) felnőtt kutyát, az már biztos nem fog összeszokni idegen macskákkal; kölyöknél még ez könnyebben előfordulhat.
2012. dec. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
69%

Annyit fűznék hozzá: a macskáért a gazdája felelős, ha elengedi őt bárhová piszkítani. Lehet alomba is wc-ztetni a macskát, csak az ugye pénzbe kerül és egyszerűbb semmit se költeni a macskára. Ezeket a kijárós macskákat az autó is elütheti, azért is a gazdája a felelős. Ha nem ez a kutya kapja, majd egy másik. Én ezért sem engedem ki a birtokomról a macskáimat.

A macskákat sajnálom, de ezeket az embereket nem. És az ilyenek a saját hibájukból sem tanulnak.

2012. dec. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
47%
Husky. Eddig akárhányat láttam, ha kiskorában nem szoktatták a macskákhoz, zsigerből üldözte őket. Nekem is huskym van, nagyon utálja a macskákat, garantáltan távoltartja.
2012. dec. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Úgy általában a vadászkutyát szeretik kergetni a macskákat.:)
2012. dec. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
63%

Nekünk a Puminkat is elég nagy túra volt leszoktatni a macska kergetésről (nálunk a fordítottja volt a cél)

mert alapból elég megszállottan üldözte őket. :)

2012. dec. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Szilvi & Argos ***** válasza:
A kutya is a kertben végezné a dolgát, kivéve, ha naponta legalább 2-szer elvinnéd hosszabb sétára esőben, kánikulában, fagyban, ünnepnap, stb.
2012. dec. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Régen sokáig nem lehetett kutyám, hiába kértem. Majd csak azt vettük észre, hogy a környék macskái hozzánk járnak pisilni, kakilni. Na de nem a fűre, hanem a bejárati ajtó elé, volt hogy az ajtót is lepisilték. Na akkor mondták a szüleim, hogy nyugodtan lehet kutyám :). Azóta eltelt 7 év, egy macska nincs a telkünkön, nincs pisi, kaki az ajtó előtt. Amúgy boxerem van, sosem tanítottam rá, hogy utálja a macskákat, egyszerűen csak nem lett hozzászoktatva.
2012. dec. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
egy tacskó
2013. jan. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én meg erre azt kérdezem, hogy milyen méregbe áztassam a kutyacsemegét, hogy ne kergesse a macskámat, és ne ugasson? Neked max. lapostetű való.
2016. febr. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!