Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törpe uszkárod mennyi idős,...

Törpe uszkárod mennyi idős, és mennyit eszik egy nap? Ez mennyivel több, mint amennyit kölyök korában evett?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hány dkg tápot. Tudom,h minden kutyának más az igénye, étvágya, stb., de szeretném kiszámolni,h kb mennyibe kerülne a havi adag prémium táp.

Köszönöm a segítséget!:)



2012. dec. 22. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Tök egyszerű: tudod h hány kilós lesz a kutyád felnőtt korában, megnézed a kiszemelt táp etetési útmutatóját, mondjuk kihozza h napi 100 g, akkor tudod h mondjuk egy 15 kgos táp 150 napra elég, az majdnem 5 hónap, és a táp árát elosztod 5tel és már meg is van eredmény :o))) csirió!!
2012. dec. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Nézd meg a táp adagolási útmutatóját, és máris számolhatsz. Azt a gyártó az átlag alapján állítja össze, úgyhogy annál pontosabb információkat innen se fogsz szerezni.
2012. dec. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kösz, de ezzel semmit nem segítettetek!-.- ezt magamtól is gondoltam, de falun lakok, itt nem tudok venni nekik való prémium tápot csak az abcben kapható sz@rokat, emiatt meg most nem fogok beutazni sehova, ha van internet is, ahol meg tudom kérdezni mások tapasztalatait!
2012. dec. 25. 20:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Meg van internet is, ahol meg tudod keresni az etetési útmutatót :) Főleg hogy minden tápnak más, szóval ha már információt keresel, legalább a márkát áruld el, egyszerűbb egy valamilyen táppal etető gazdát találni, mint kifejezetten egy törpeuszkárost, aki véletlenül hasonló kategóriájú kajával etet.
2012. dec. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sanuár ***** válasza:

Nekem van törpe uszkárom, 14 éves elmult. Jól van, imádom. Most már csak kutyakaját kap dobozosat, vagy a chapit, vagy a pedigrét. De én az elején főtt zuzát, vagy csirkemájat kevertem össze fele rizzsel és azt adtam neki. Száraz eledelként kapta a kutyacsongot, szintén pedigré, ma is kedvence, ez az ajándék kaja. Reggel pedig kapta a pedigré nyelvet, de beáztatva vizbe. Ha van kérdésed, szivesen állok rendelkezésedre,

üdv.Mariann

2012. dec. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Mariann! Nagyon kedves vagy!:)
2012. dec. 26. 11:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém erős középkategóriás száraz tápot kap. Most került hozzám nemrég és nagyon duci, így 100 gramm a napi adagja. Egyébkén 130 gramm lenne.
2013. jan. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!