Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ugatja meg a többi kutyát?

Miért ugatja meg a többi kutyát?

Figyelt kérdés

Nemrég elkezdte a kutyám azt,hogy ha meglát egy másik kutyát egyből ugat.De nem azért ugat,mert agresszív.(Beagle)Húz a kutya felé,és minden áron oda akar menni.Szerintem ismerkedni/játszani akar,de akkor sem így kéne ugatnia.Nem így kéne viselkednie.

És sehogy sem tudom elterelni a figyelmét ilyenkor...és nagyon idegesít,mert ilyenkor mindenki azt hiszi,hogy egy agresszív dög.Pedig egy csepp agresszió sincs benne.Oké,hogy Beagle és ők többet ugatnak az átlagnál,de ez nagyon rossz.És nincs semmi ötletem,hogy mit tudnék csinálni vele.Valakinek nincs ötlete??:(


2012. dec. 22. 23:48
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Elsőnek üzenem: Nem én pontoztalak le.=/ Senkit se pontoztam.

Utolsó: Köszönöm majd próbálkozok ezzel a gyors fordulással is.

A jó hír,hogy voltunk többször is azóta sétálni és egyáltalán nem ugatta meg a többi kutyát meg semmi.Mikor nagyon figyelte és láttam rajta,hogy nagyon rápörgött,akkor rászóltam erőteljesen,hogy nem és leállt.Aztán leültettem és rám figyelt.Úgyhogy nincs most már ilyen gondom,vagyis most nem volt már két napja ilyen.:) Köszönöm szépen a válaszokat!

2012. dec. 24. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!