Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámat elütötte egy autó,...

A kutyámat elütötte egy autó, de nincs pénzem ügyeletre. Egyszerűen szenved és nem tudok mit csinálni?!

Figyelt kérdés

Budapesten élünk,egyszerűen ahány ügyeletet felhívtam,mindenhol több mint 10 ezerről indul az,hogy bemegyek,utána jön még a röntgen ára,Uh meg mittom én a kezelés :S

A kérdésem annyi,hogy tudtok valami helyet,ahol ingyen vagy legalább ""normálisabb"" áron tudom megnézetni,nem nyüszít csak fekszik,nem tud lábra állni.Most végre alszik.Tudom mennyire veszélyes meg minden.

Nem kérek okítást,okoskodás,ocsárólást. Higgyétek el,én érzem magam a legrosszabbul.Megoldást keresek.


2012. dec. 25. 03:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Igen, az Egyetem egy vagyont legombol. Én itt a gyiken olvastam egy Auróra óti dokiról, aki normális áron dolgozik, és lelkiismeretes. Illetve vidéken tudnék ajánlani egy fantasztikus orvost, a napokban mentette meg a macskám életét, de az gondolom messze van:S
2012. dec. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Ha nincs változás a tegnapi naphoz képest, hívogasd az ügyeleteseket. Mondd el, hogy balesetes kutya és kérdezd meg, későbbi fizetéssel vállalják-e a kutyát.Sajnos egy kutyánál bizony előfordul, hogy nagyon komoly vizsgálatokkal lehet csak megállapítani a sérülés okát. És akkor még ott lesz a kezelés. Nem tudod megúszni "olcsón". Hibáztál eleve, hogy egyáltalán autó alá kerülhetett a kiskutya.

Egyszerűen szinte senki nem gondol bele egy kutya beszerzése után, hogy nem simán happy az élet velük.Szükség lehet bármikor orvosra. A költségek pedig komolyak ma már.

2012. dec. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Sajna nem értem el ma semmilyen orvost,amit linkeltetek ők sem tudnak segíteni és sehol nincs részletfizetés:(

Kicsit javult már.

Tudom,hogy sokat kell rá költeni,de egyszerűen midnent megvettem,befizettem a lakbért,rezsit,telefont,vettem neki 15 kg tápot,vitamint,játékot,ételt stb és 0-án vagyok.

Megtakarítani sem nagyon tudunk :(

2012. dec. 25. 19:23
 14/23 anonim ***** válasza:
Hogy javul, az jó. Fel tud állni?
2012. dec. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
fájdalom csillapítót adhatsz neki az embernek való is jó
2012. dec. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Lósz*rt, a humán fájdalomcsillapítók nagy része mérgező a kutyákra nézve, de ezt legalább telefonon lehet egyeztetni állatorvossal, hogy mit kaphat és mit nem.
2012. dec. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Picit mintha jobban lenne,holnap végre megyünk állatorvoshoz!

Fájdalomcsillapítót kap,konzultáltam egy állatorvossal,amikor adom neki,akkor jobban,ha nem adom rosszabbul.

Holnap megírom mi lett:)

2012. dec. 26. 16:01
 18/23 anonim ***** válasza:
Mi lett? Hogy van?
2012. dec. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Nincs törés sem belsővérzés :)

Csak nagy ütés érte,már járkál.

Min 1 hónapig nem szabad erőletetni és napi max 20 perc séta,masszázs.. :(

2012. dec. 29. 05:34
 20/23 anonim ***** válasza:
Szerencsétek volt. Kérlek figyelj oda, ne ismétlődhessen meg az eset! Egy kutyát csak akkor üt el az autó, ha nem figyelnek rá.
2012. dec. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!